fbpx

Prírodná úľava od nádchy a chrípky

BreatheBreathe

Dýchacie problémy sú v dnešnej modernej spoločnosti bežné, esenciálne oleje od  dōTERRA®  sú perfektným spôsobom, ako uľahčiť dýchanie konzistentne a udržateľne. Breathe je pozoruhodná zmes CPTG® esenciálnych olejov, ktoré sa spájajú, aby urobili presne to, uľahčili vám dýchanie . Vlastná zmes od doTERRY, ktorá obsahuje vavrín, mätu, eucklyptus, čajovník, citrón a ravensaru čistí a upokojuje dýchacie cesty, a dá sa ľahko aplikovať na hrudník, chrbát alebo  na chodidlá. Jeho príjemná vôňa upokojuje zmysly a je vynikajúca na odparovanie na noc, umožňuje spánok, pri ktorom si výborne oddýchnete. Na aromatické alebo masážne použitie.,

Breathe – Respiratory Blend 15ml (31070005)

Cena: €36.00

Navštivit eShop

Vzhľadom na  všetky  výstrahy, ktoré sa dejú okolo liekov z lekárne a vzrastajúcich obáv z baktérií, ktoré odolávajú antibiotikám, cítim, že je čas oboznámiť vás s bezpečnejšou alternatívou. Počas dvoch predchádzajúcich rokov som používala esenciálne oleje na svojej rodine, keď sme mali nejakú chorobu namiesto sirupov proti kašľu, znižovačov teploty a liekov proti bolesti. A hádajte čo? Moje prírodné liečenie skutočne funguje. Už sa nemusím obávať škodlivých vedľajších účinkov, ktoré môžu prísť z používania syntetických produktov a rada sa s vami podelím o svoje obľúbené prostriedky proti nádche a chrípke.

Prvý krok pri akejkoľvek chorobe je okamžite podať danému členovi rodiny olej Ochranná zmes. Toto môžete urobiť jednoducho tak, že pod jazyk kvapnete  3 kvapky oleja  Ochranná zmes (je to pálivý olej a malým deťom možno budete potrebovať zriediť s kokosovým olejom) alebo im dať 4 kvapky Ochranná zmes s Citrónom v prázdnej gélovej kapsli.

*Ochranná zmes je zmes škorice. Klinčeka, rozmarínu a divokého pomaranča a bolo urobených niekoľko štúdií, ktoré dokazujú jeho účinnosť pri boji s vírusovými infekciami.

Kašeľ– aplikujem 3 kvapky oleja Breathe, Rozmarínového, alebo  Myrhového oleja na hrudník a chodidlá. V miestnosti  na noc rozptýlim  olej Breathe. Cukríky On Guard sú skvelé na použitie počas dňa, keď sme v práci alebo v škole.

* Rozptyľovač je ako zvlhčovač vzduchu, ale pre esenciálne oleje. Esenciálne oleje sa môžu prežrať cez plastové zvlhčovače. Rozptyľovač naplní váš domov výbornou vôňou podľa vášho výberu a popritom zabíja patogény zo vzduchu. Sviečka toto nedokáže. 🙂
Tečúci nos– natriem malé množstvo levandulového oleja pod každú nosnú dierku a tiež na spodok chodidiel. Levandulový olej je prirodzený antihistamín. Ak je vaše dieťa dosť veľké na to, aby prehltlo kapsulu, dajte mu 3 kvapky levandule, citrónu a mäta v kapsuli denne.
Bolenie hrdla– kvapnem 3 kvapky citrónového oleja na jazyk  a prevaľujem ich v ústach. Alebo kvapnem 2 kvapky citrónového oleja a 2 kvapky čajovníkového oleja do malého pohára teplej vody a kloktám.
Horúčka– pamätajte, že horúčka je prirodzený spôsob, akým telo bojuje s nádchou, alebo chrípkou. My máme tendenciu zaobchádzať s horúčkou ako s nepriateľom, kým ona je v skutočnosti priateľ, kým nie je príliš vysoká. Mätový olej vmasírovaný do chodidiel každé dve hodiny prirodzeným spôsobom zníži horúčku. Ja si ho tiež mažem za krk. Pri malých deťoch s citlivou pokožkou použite kokosový olej..
Bolesti-Keď sa člen rodiny sťažuje na bolesti, robím na nich spinálnu techniku. Väčšina baktérií a vírusov má tendenciu zdržiavať sa vo vašej chrbtici, touto technikou pritiahnete pozornosť na tento problém a vyriešite ho. Toto je výborné pri akejkoľvek chorobe a každý má rád masáž.

  • Aplikujte kokosový olej na chrbticu
  • nasledujte 4 kvapkami Oreganového oleja
  • pridajte 4 kvapky oleja oleja AromaTouch
  • zakončite 4 kvapkami Mätového oleja
  • Položte teplý ryžový alebo fazuľový vankúšik (alebo niečo teplé) na 10 minút.

Žalúdočné problémy Olej Digestzen bude vaším najlepším priateľom! Aplikujte 2-3 kvapky na brucho, alebo užite 4 kvapky v prázdnej kapsuli 3krát za deň.
Bolesti ucha– Natrite 1-2 kvapky bazalkového oleja. Levandulového oleja a čajovníkového oleja okolo ucha. Nakvapkajte na vatu a umiestnite do ucha. Nikdy nekvapkajte oleje priamo do ucha. Všetky štúdie ukazujú, že antibiotiká nie sú účinné pre väčšinu ušných infekcií.
Infekcia dutín– užite 4 kvapky oreganového oleja, oleja Ochranná zmes a citrónového oleja v kapsuli 3 krát denne. Vtierajte olej Breatne okolo oblasti dutín (buďte opatrní aby ste do nedostali do blízkosti očí, štípalo by to).
Kľúčom k úspechu je začať používať esenciálne oleje hneď keď cítite prvé príznaky prichádzajúcej nádchy, alebo chrípky. Ja  moja rodina denne užívame esenciálne oleje a to značne znížilo počet chorôb u nás doma. Keď ochorejú kamaráti mojich detí, nechám ich kvapnúť si kvapku Ochrannej zmesi pod jazyk ako prevenciu. Zatiaľ to výborne fungovalo

Podobné články