fbpx

Najlepší šampón a kondicionér

nejlepsi sampon a kondicioner-251x300V doTerre už máme šampón a kondicionér aj vo vzorkách. Napriek tomu, že tento šampón aj kondicionér už dva roky používam , prekvapila ma myšlienka, že to potrebujeme mať vo vzorkách. Ale keď som nad tým začala rozmýšľať, zistila som, že tieto dve veci, naozaj sú dosť dobré na to, aby ich mali vyskúšať všetci, ktorí majú radi hodvábne lesklé vlasy, nádhernú vôňu a žiadne chemikálie.

Voňajú tak dobre, že by som ich najradšej zjedla. Vydržia veľmi dlho, lebo na dobré umytie vlasov stačí málo a ich cena (spolu stoja 46 eur) je porovnateľná s profesionálnymi kvalitnými šampónmi..

Čisto prírodný a najlepší šampón a kondicionér?

Mne to dáva zmysel. Čím menej chemikálií máte doma, tým lepšie zdravie seba aj svojej rodiny môžete očakávať. Pre mňa je to logické rozhodnutie.

Keď nanesiete čokoľvek na pokožku, je to ako keby ste si to dalo do tela. Súhlasíte s tým? Ak nesúhlasíte s týmto vyjadrením, potom mi povedzte toto:  Čo sa stane s krémom, ktorý si dáte na ruky, alebo na tvár?  Zázračne zmizne? Kam ide? Takže, keď si nanesiete chemikálie, idú do vášho tela.  Ak si nanesiete prírodné produkty zo Zeme, tiež idú do vašej pokožky.

Takže prečo nedať telu prírodné veci? Potom sa vaše telo nemusí brániť proti toľkým chemikáliám, a môže viac absorbovať, aby ste mali lepšie zdravie. Keď sa pozriete na to dobré, aj na to zlé a na všetky veci, ktoré si bežne dávame do tela, je celkom úžasné, aké odolné naše telá sú. Chemikálie a iné škodliviny môžu prísť z rôznych oblastí života. Mojím cieľom je, aby som, tam kde môžem jednoducho a nenáročne upustiť od chemikálií, aby som tak urobila, a dala telu trocha času, aby posilnenia, aby sa mohlo vysporiadať zo všetkými voľnými radikálmi, vírusmi, baktériami a inými vecami, ktoré mám odinakiaľ.


Test: Aký mám pocit z toho z mojich vlasov po použití tejto vlasovej kozmetiky, versus iných šampónov a kondicionérov?

Kto pozná esenciálne oleje doTerra, vie, aké sú kvalitné a ako zlepšujú skutočne všetky oblasti života. Keď som prvýkrát otvorila, oleje, uvedomila som si, že dokážu spríjemniť a vylepšiť naozaj všetko v našej domácnosti.

Šampón obsahuje pomarančový a limetkový olej, má nádhernú vôňu aj pocit. Kondicionér, obsahuje mätu a dáva nádherný chladivý a čistučký pocit.

 

Podobné články