fbpx

Očista obličiek, pečene a iných čistiacich orgánov

Detoxikácia (očista) – je výraz ktorý sa používa na popísanie používania programov, produktov, zmeny stravy, alebo životného štýlu na podporu tela pri zbavovaní sa nechcených látok a okolností. Uvoľnenie toxínov umožňuje telu, srdcu a mysli, aby venovali viac energie na rozvoj, radšej než na prežívanie.

Každodenne dýchame, jeme a pijeme toxické látky. Napríklad taká farba na stenách, koberec, čistiace prostriedky, pesticídy, konzervanty v jedlách, splodiny z výfukov áut, produkty osobnej hygieny a make up takisto prispievajú k zvyšovaniu toxickej záťaže v tele. Aj keď sa snažíme nevystavovať sa toxínom, aj tak sa musíme snažiť očisťovať sa, keďže sa naše telo zanáša už len tým, že dýchame, jeme, a žijeme.

Keď sme zanesení toxínmi, telo nemôže plne vykonávať mnohé zo svojich funkcií. Metabolizmus, imunita, vylučovanie, vstrebávanie živín, produkcia dôležitých chemikálií v mozgu, rozmnožovanie, cirkulácia, dýchanie atď., sú nimi ovplyvňované.

Preťaženie toxínmi sa môže prejavovať príznakmi, ako sú horúčky, bolesti hlavy, akné, únava, alebo nedostatok Zendocrine® Detoxification Blendenergie, kýchanie, kašlanie, zvracanie, hnačka, vyrážky, nadmerná hmotnosť, celulitída, pocit hmly v mozgu, nedostatok mentálnej jasnosti, znížená imunita, chronická bolesť, náladovosť a ďalšie.

Niekedy si tieto príznaky vysvetľujeme ako chorobu, aj keď v skutočnosti sa telo iba snaží zbaviť sa toxínov prostredníctvom rôznych systémov – a tieto príznaky sú iba vedľajšími účinkami. Vyhýbanie sa toxínom a očista sú nevyhnutné na to, aby sme boli zdraví, šťastní a bez ochorení.

Esenciálne oleje majú jedinečné vlastnosti, ktoré podporujú zdravie na bunkovej úrovni, vrátanie detoxikácie. Keď je telo preťažené prílišným množstvom toxínov, pečeň sa bude snažiť ochraňovať ostatné orgány tým, že obalí toxíny do tukov. Sú oleje, ktoré vedia pomôcť pouvoľňovať toxíny z tukov, rozložiť ich a za pomoci dobrej hydratácie (keď pijeme dosť vody) ich vyplaviť. Iné oleje stimulujú bunkové receptory k lepšej aktivite. Tiež sú oleje, ktoré pomáhajú prečistiť tráviaci systém a črevá od škodlivých baktérií a obnovujú rovnováhu pre zdravé trávenie a imunitu. Zvážte, ktoré veci potrebujete robiť, aby ste znížili príjem toxínov a ako sa pravidelne detoxikovať,  aby ste si mohli udržiavať optimálne zdravie.

Čo sa týka esenciálnych olejov, , je niekoľko olejov, ktoré majú vynikajúce čistiace vlastnosti:

Citrónový esenciálny olejantioxidant, výborne čistí telo od tukov, chemikálií, pôsobí na močový trakt, pečeň, lymfu

Lemongrass (citrónová tráva) – odhlieňuje a spriechodňuje všetky telesné systémy

Grapefruit – antioxidant, vynikajúci detoxikant tukov, pečene, žlčníka.

Clove (klinček)- silný antioxidant, čistí krv a bunky

Zmes Zendocrine (detoxikačná zmes) – obsahuje mandarínku, rozmarín, muškát, jalovec a cilantro, je zmesou olejov, ktoré spolu synergicky podporujú očistu čistiacich orgánov. Používa sa na čistenie pečenie a obličiek, močového traktu, odstraňuje ťažké kovy, pomáha pri strate hmotnosti a detoxikácii, čistí endokrinný systém.

Ešte sú aj ďalšie dva produkty rady Zendocrine – zendocrine supplement – bylinkové kapsule Zendocrine_150x200ba Zendocrine olejová zmes v kapsuliach – Zendocrine softgels.

Zendocrine supplement – (bylinkové kapsule), obsahujú list dráča, semeno mlieča zelinného, koreň lopúcha, koreň ďateliny, plod cesnaku, list ďateliny, stonku rebarbory, púčik klinčeka, koreň púpavy – na podporu čistenia a posilnenia pečene, tiež napomáhajú filtrácii toxínov z krvi.

Semienko psylia, živica agátu, koreň ibišteka – na zdravie hrubého čreva

Morská riasa, pomáha čisteniu toxínov z kože

Systém asimilácie enzýmov – amyláza, celuláza a ich prírodné minerálne kofaktory – horčík a mangán – zlepšájú trácenie a využitie ostatných zložiek.

 

Zendocrine softgelsmandarínka, rozmarín, muškát, jalovec a cilantro – takisto čistia a posilňujú pečeň, žlčník a pankreas – navyše pomáhajú očistiť telo od xenoestrogénov (cudzích estrogénov, ktoré sa nám do tela dostávajú z plastových fľašiek, rastových hormónov a toxínov z prostredia)

Rozdiel medzi Zendocrine suplement a Zendocrine softgels je minimálny, Suplement okrem očisty a posilňovania orgánov viac čistia hrubé črevo a tým podporujú aj párový orgán- pľúca.

Softgels okrem očisty a posilňovania viac pomáhajú očiste endokrinného systému – estrogény, hormóny.

 

Podobné články