fbpx

Použitie Oreganového oleja na odstraňovanie znamienok!

Priatelia mali úžasný úspech s Oreganovým esenciálnym olejom pri odstraňovaní  visiacich znamienok!

Čo je to  visiace znamienko? Podľa  časopisu Medical News Today,

„Visiace znamienko, tiež známe ako acrochordon, cutaneous papilloma, cutaneous tag, fibroepithelial polyp, fibroma molluscum, fibroma large-skin-tagpendulum, papilloma colli, soft fibroma, a Templeton skin tag, je malý kúsok kože, ktorý múže mať stopku. Vyzerá ako malý kúsok mäkkej visiacej kože.. 

Visiace znamienka sú nezhubné – nerakovinové nádory na koži, ktoré nespôsobujú žiadne symptómy, ak s nimi opakovane nemanipolujeme, neškriabeme, čo sa môže stať pri obliekaní oblečenia, nosení bižutérie, alebo pri holení. Veľmi veľké znamienka môžu pod tlakom prasknúť. 

Môžu sa objaviť na ktorejkoľvek časti tela (kože),ale najčastejšie sú v miestach, kde sa koža môže šúchať o kožu, ako  očné viečka, pazuchy, pod prsiami, na slabinách na hrudníku a krku. Visiace znamienka sú veľmi bežné a vo všeobecnosti vznikajú v strednom veku. Hovorí sa, že sú spôsobené zhlukom kolegénu a žiliek, ktoré sú uväznené pod hrubšími časťami kože.”
Postup na používanie Oreganového esenciálneho oleja na visiace znamienka:

Aplikujte kvapku oreganového oleja na znamienko trikrát denne.  Možno to bude niekoľko minút štípať, pretože oreganový olej je veľmi silný, ale pamätajte, znamienko zmizne a bude to stáť za to!  Buďte opatrní, aby ste nedostali  Oregano na pokožku okolo znamienka, ale ak sa to stane, votrite do oblasti kokosový alebo olivový olej.  Môžete tiež zmiešať (do kokosového alebo olivového oleja) trochu levandule na upokojenie pokožky.

Môže to trvať od 2 týždňov až do  2 mesiacov, aby znamienko zmizlo, ale ono zmizne. Možno si zo začiatku nevšimnete žiadnu zmenu, ale ono potom zrazu stmavne a potom budete prekvapení, že o krátky čas zmizne.

 

*upozornenie:Uistite sa, že používate iba esenciálny olej Certifikovanej terapeutickej triedy.

Podobné články