fbpx

Solace™ – Mesačná zmes pre ženy

Women’s Solace EO Blend (35270005)Informácie o produkte – Solace™ – Mesačná zmes pre ženy

Vyrobená s Certifikovanými čistými esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy®

Popis produktu

dōTERRA Women Solace mesačná zmes esenciálnych olejov pre ženy je vlastnou zmesou  Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktoré boli starostlivo vybrané tak, aby vyrovnávali hladinu hormónov a manažovali symptómy predmenštruačného syndrómu ( PMS) a a prechodné fázy menopauzy.* použitie na telo a aromaticky, Solace spája esenciálne oleje, ktoré už tradične počas histórie používali ženy z mnohých krajín na riešenie zdravorných problémov spojených so starnutím, a ktoré sa moderným výskumom preukázali ako nápomocné pri doplnkových terapiách pre ženy. Starostlivo vyvážené zloženie Solace obsahuje šalviu, levandulu, bergamot, harčmanček rímsky, cédrové drevo, ylang ylang, muškát fenikel, mrkvové semienko, palmarosu, a vitex, a balená je v pohodlnej 10 ml fľaštičke s guličkou.

Primárne výhody

  • Poskytuje dočasné uvoľnenie kŕčov, nevoľnosti, návalov tepla a emocionálnych výkyvov, ktoré sa občas spájajú s pravidelným hormonálnym cyklom u žien*
  • Podporuje zdravú úroveň hormónov u žien*

 

V čom je jedinečnosť tohto produktu?

  • Patentovaná zmes 11 Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, v ktorých je šalvia, levandula, bergamot, harmanček rímsky, cédrové drevo ylang ylang, muškát, fenikel, mrkvové semienko, palmarosa, a vitex
  • Balené v 10 ml fľaštičke s guličkou

 

Esenciálne olejeZdravotné účinky*
ŠalviaPomáha uvoľňovať svalové napätie, pozdvihuje náladu, balancuje hormóny
LevandulaUpokojuje, podporuje normálnu hormonálnu úroveň
BergamotEmocionálne povzbudzujúce, pomáha uvoľniť svalové napätie
Harmanček rímskyEstery uvoľňujú a pomáhajú uvoľniť svalové napätie
Cédrové drevoHimachaléne podpotuje normálnu úroveň hormónov
Ylang ylangProti stresový, fytoestrogénny
MuškátPomáha balancovať endokrinný systém, upokojuje, fytoestrogénny
FenikelTrans anethol podporuje produkciu estrogénov a laktáciu
Mrkvové semienkoPomáha podporovať zdravú endokrinnú aktivitu
PalmarosaUpokojujúca pre telo, podporuje zdravé hladiny thyroidu
Vitex (chaste berry)Považovaný za d bio-identický s fytoestrogénmi, protikŕčový

Kto by mal používať tento produkt?

dōTERRA Women Solace mesačnú zmes esenciálnych olejov pre ženy môžu bezpečne používať ženy všetkých vekových kategórií na fyzickú a emocionálnu podporu pri nepríjemných symptémoch spájaných s PMS (predmenštruačným syndrómom) a prechodom cez menopauzu.* Je  vyvinutá na používanie  s dōTERRA Fytoestrogénmi pre ženy , s komprexom živín pre výživu kostí a s balíčkom Celoživotná vitalita ako doplnkovými produktmi popri zdravom životnom štýle, správnom stravovaní, cvičení. Odpočívaní, zvládaní stresu a znižovaní vystavovania sa enviromentálnym toxínom.

Návod na použitie

Naneste na brucho, hrudník alebo zátylok počas dňa pri symptómoch spájaných s  PMS a menopauzou. Múžete tiež použiť aromaticky, tak, že si dáte malé množstvo do dlaní, proložíte k tvári a budete inhalovať.

Upozornenie

Možná senzitivita pokožky. Chráňte pred deťmi. Pri tehotenstve, alebo v lekárskej starostlivosti poraďte sa so svojím lekárom. Držte preč od očí. Neaplikujte priamo do uší alebo nosa. Pri prípadnom podráždení pokožky rieďte s kokosovým olejov.

 

Podobné články