fbpx

Použitie zmesi On Guard

doTERRA® robí množstvo produktov, aby uľahčila  použitie zmesi On Guard®.  Medzi nimi sú pastilky na hrdlo, zubná pasta, penivé mydlo na ruky a koncentrát na čistenie.

Použitie zmesi On Guard.

On Guard® ochranná zmes

On Guard jedinečnou zmesou olejov od dōTERRA® vyvinutou na podporu zdravej imunitnej funkcie. Olej z divokého pomaranča skombinovaný s klinčekom, škoricou eukalyptom a rozmarínom, ponúkzmes na imunituajú voňavú, prírodnú a efektívnu alternatívu k syntetickým prípravkom na podporu imunity. On Guard, so svojou unikátnou vôňou, je jednou z najuniverzálnejších zmesí olejov od doTERRA. Je tiež bezpečný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, ako netoxický spôsob čistenia, alebo na čistenie vzduch rozptyľovaním do vzduchu. On Guard je vynikajúci na eliminovanie vírusov, kvôli svojim účinným zložkám. Na aromatické masážne alebo vnútorné použitie.

On Guard – Protective Blend 15ml (31100005)

Cena: €55,67

Navštivit eShop

Naneste na povrchy pre elimináciu baktérií a patogénov. Rozptýľte v miestnostiach a podporíte imunitu a odstránite z miestnosti baktérie, vírusy, plesne a huby.

Vmasírujte do chodidiel, na chrbát, krk, a ramená pre zvýšenie imunity.

Použite na lymfatickú masáž na začiatku a počas choroby. Oleje, ktoré táto zmes obsahuje sú GRAS (vhodné aj na  vnútorné použitie).

Užite 2-3 kvapky denne vnútorne 3 dni pred operáciou a masážne aplikujte na posilnenie imunitného systému a ochranu proti infekcii.

Užite vnútorne s medom, agave, alebo džúsom pri vypuknutí symptómov nádchy, chrípky a virózy.

Pri začiatku bolestí hrdla alebo na zvládnutie laryngitídy kvapnite 2-3 kvapky do ¼ pohára vody, kloktajte, preháňajte v ústach, podržte  5 minút, potom vypľujte. Užite 2 kvapky vnútorne.

Pri žlčníkovom záchvate kvapnite 2-3 kvapky On Guard a 1 kvapku Citrónového oleja do 1 lyžice olivového oleja a užite vnútorne každú hodinu až do 8 hodín až kým sa vám neuľaví. Podobným spôsobom môžete použiť aj Digest Zen.

Kvapnite niekoľko kvapiek do destilovanej vody do sprejovacej fľaštičky a použite na dezinfekciu povrchov v kuchyni a kúpeľni.

Podobné články