fbpx

Prekvapte svojho drahého na Deň otcov

Povedzte svojmu otcovi, ako veľmi Vám na ňom záleží v tento Deň otcov tak, že mu date dar esenciálnych olejov.

Mnohí muži sa pozerajú na esenciálne oleje ako na niečo, čo nie je pre chlapov – rozptýľte tento mýtus s týmito nápadmi na darčeky.

Melaleuca (čajovníkový) esenciálny olej

Známa pod svojím bežnejším menom „tea15ml_Melaleuca tree“, melaleucu zbožňujú pre jej čistiace a regeneračné vlastnosti, obzvlášť na pokožku. Malaleuca, zložená z viac, než deväťdesiatich zložiek, má neobmedzené terapeutické aplikácie. Na aromatické, vnútorné a masážne použitie.
Melaleuca – Essential 15 ml (30150005)

Cena: €26,50 (peniaze spät)

Navštivit eShop

1 – Kolínska

Popri skvelej bunde a super džínsoch, každý chlap potrebuje arsenal kolínskej. Väčšina mužov má svoju obľúbenú značku ktorej veria, ale je dôležité meniť veci. Pomôžte otcovi  darom doma vyrobenej kolínskej. Môžete postupovať podľa  Receptu na kolínske odtiaľto, alebo si vytvorte svoju vlastnú.

2 – Raňajky do postele

Prekvapte otca jedlom, kvôli ktorému sa oplatí vstať. Nemusíte byť majster šéfkuchár na to, aby ste vyrobili úžasné raňajky. Jednoducho kvapnite kvapku škorice na francúzsky toast alebo kvapku citrónu do čerstvého ovocného koktailu!

3 – Mlieko po holeníasl

Potešte sa z  okamžitého upokojujúceho pocitu z tohto  Mlieka po holení. Plného esenciálnych olejov. Pre dodatočný pocit ochladenia ešte pridajte dōTERRA Balance.

4 – Čistič na  gril

Tento jednoduchý čistič na gril je bezpečná alternative k drsným čistiacim produktom. Tento  deň otcov spárujte náš prírodný product s pevnou kefkou na gril. A ešte lepšie sama gril vyčistite. S týmto produktom to nedá žiadnu prácu!

Čo potrebujete:

  • 1/4pohár jedlá sóda
  • 2 lyžice prírodného prostriedku na riad
  • 5 kvapiek citrónového esenciálneho oleja
  • Destilovaný biely ocot

Návod:

Skombinujte prvé tri prísady a zmiešajte. Pridajte ocot, až kým to nenadobudne konzistenciu olivového oleja. Natrite zmes na kovový gril, a nechajte  15-30 min. Použite vlhkú škrabku alebo kefu na gril a škrabte to do čista. Opláchnite vodou.

5 – Fľaška Citrónového esenciálneho oleja

Nájdite nové a vzrušujúce spôsoby ako použiť citrónový esenciálny olej s touto Príručkou pre chlapov.

Získajte dodatočné nápady, tým že  si pozriete tieto články z  časopisu dōTERRA’s Living Magazine:
Grill Master Majster Grilovania
Tools of theTrade Nástroje remesla
Grooming Starostlivosť o seba

Podobné články