fbpx

Prírodná podpora organizmu pre otehotnenie

Prírodná podpora organizmu pre otehotnenie Neplodnosť má rastúci trend a verím tomu, že to má veľa spoločného s nezdravým stravovaním. Nedostatok zinku s spája s neplodnosťou u žien aj u mužov.. Strava obsahujúca ryby, tmavozelenú listnatú zeleninu a orechy vám pomôže tento nedostatok vyplniť.

 Ďalším faktorom pri neplodnosti sú kvasinky. Kvasinky sú huby, ktoré parazitujú na hostiteľovi, v tomto prípade na vašom tele. Narúšajú váš endokrinný systém, a štítna žľaza a vaječníky, sú na nich veľmi citlivé. Kvasinky sú ľstivé: napodobňujú mnoho vecí tak, aby sa ukryli vo vašom tele. Kvasinky napríklad napodobňujú estrogén, takže, keď máte v tele kvasinky, vaše telo si myslí, že máte vysoké hladiny estrogénu. Aby to vykompenzovalo, vaše telo zníži produkciu estrogénu. A keď si vaše telo myslí, že máte vysoké hladiny estrogénu, zníži hladiny progesterónu, a zanechá vás  s nevyrovnanými hladinami progesterónu aj estrogénu. 

Toto je postup, ktorý odporúčam všetkým, čo zápasia s neplodnosťou. Toto by ste mali robiť, až kým neostanete tehotní. Potom môžete prestať s GX Assistom (resp. potom určite prestaňte s GX Assistom, pretože GX Assist vyťahuje a uvoľňuje toxíny, ktoré počas vývoja plodu je už dobré nechať na pokoji) a pokračovať so všetkým ostatným počas tehotenstva.

 GXAssist (čistič od kvasiniek)? Prvých 10 dní v mesiaci užívajte 1-2 kapsule trikrát denne.

 PB Assist (Pre a pro-biotikum): Užívajte od 11-teho dňa do 15-teho , po jednu tabletku 3x denne a potom jednu denne až do konca mesiaca, aby ste dokončili zvyšné tabletky.

 Fytoestrogen: Užívajte 1 až 2 tabletky každý deň, aby ste eliminovali zlé estrogény vo svojom tele a vyrovnali dobré estrogény.

Balíček Rodinný lekárBalíček Rodinný lekár

Balíček Rodinný lekár je zbierkou desiatich esenciálnych olejov, čo zahŕňa šesť samostatných olejov a štyri zmesi. Tento úžasaný balíček zahŕňa tipy na používanie olejov, a tiež audio CD na ktorom je dōTERRA®’ Riaditeľ pre medicínu, Dr. David K. Hill. V tejto audio prezentácii, Dr. Hill učí poslucháčov ako sa starať o každodenné zdraavie svojej rodiny jednoduchýme a bezpečnými spôsobmi za použitia desiatich esenciálnych olejov, ktoré sú v tomto balíčku. Sú tam 5 ml fľašky Levandule, Citrónu, Mäty, Čajovníka (Melaleuca), Oregana, Kadidla (Frankincense), Deep Blue®, Breathe, DigestZen®, and On Guard na pomoc rodinám a riečenie množstva zdravotných problémov.
Family Physician – 1 Kit (32790005)

Cena: €157,50

Navštivit eShop

 Grapefruitový esenciálny olej: Užite 16 kvapiek pod jazyk (alebo v kapsuli) každé ráno, aby ste vyrovnali hladinu progesterónu. (Keď sú naše telá v strese, kortizol zastaví našu produkciu progesterónu. Grapefruitový olej zabraňuje kortizolu v blokácii produkcie progesterónu.)

 Solace: Aplikujte na spodok nôh, spodok brucha a zápästia každý deň, aby ste pomohli dostať hormóny do rovnováhy a mali kontrolu nad zmenami nálad.
Life long vitality: Užívajte každý deň podľa návodu na obale.

 Vyhnite sa konzumácii rafinovaného cukru a obilnín, ako sú biela múka a biela ryža. Odporúčam odstrániť zo svojej stravy všetok biely cukor a bielu múku od tretieho trimestra vyššie. Najlepšie je nejesť to hneď od začiatku, ale prinajmenšom sa im vyhnite v treťom trimestri.

Ok, sme tehotní a čo teraz: Čitajte Prírodná podpora organizmu pre tehotenstvo

Podobné články