fbpx

Oslávte sviatky s doTERRA

Oslávte sviatky s doTERRA

Každý rok prichádza obdobie sviatkov, aby nám pripomenulo, že si máme vážiť tých, ktorí robia každú chvíľu zmysluplnou. Niekedy je všetko, čo treba, nájsť jednoduchý, dobre premyslený darček vybraný s láskou. Neuspokojte sa s ničím menším, ako je to najlepšie, s ponukami exkluzívnymi v Európe, úplne novými produktmi a dokonca s niekoľkými starými overenými kúskami v našom sviatočnom sortimente.

doTERRA sviatočná ponuka na rok 2022, ktorá je k dispozícii iba obmedzený čas, obsahuje rôzne darčeky pre každého na vašom zozname. Nakupujte ešte dnes z našej širokej ponuky!

dōTERRA Ružová hydrosólová hmla

Ľahká a osviežujúca Ružová hydrosólová hmla je dokonalým doplnením vašej starostlivosti o pleť. Ružový hydrosól je známy hydratáciou pokožky a podporuje žiarivú pleť. Môže sa nanášať na tvár, telo aj vlasy. Hydrosóly ponúkajú alternatívu k čistým esenciálnym olejom pripravenú na okamžité použitie. Vďaka nim je používanie ľahké a jednoduché.

 • Nádherne voňajúci sprej na osvieženie pokožky a rozjasnenie vašej nálady v priebehu dňa.
 • Obsahuje vodu z kvetom Rosa damascena a má známu kvetinovú vôňu ruží.
 • Luxusné doplnenie vašej každodennej starostlivosti o pleť.

Thajská gastronomická zmes

Putujte cez voňavé trhy a pokojné ryžové terasy Thajska s našou Thajskou gastronomickou zmesou. Tvorte jedlá s pomocou chutí krajiny úsmevov s touto zmesou olejov Koriander, Galangal, Rímska rasca, Citrónová tráva, Mäta klasnatá, Citrónovník tŕnitý, Zázvor, Bazalka a Ružové korenie, presýtených Frakcionovaným kokosovým olejom. Thajská gastronomická zmes stelesňuje rovnováhu slaných, sladkých, kyslých a korenistých príchutí, o ktorých je známe, že dodávajú thajskému jedlu jeho jedinečnú chuť.

 • Skvelá do rezancov, ryže, polievok a mäsa.
 • Jednoducho dodajte voňavú chutnú vzpruhu akémukoľvek slanému alebo sladkému pokrmu.
 • Uchovávajte v skrinke na koreniny, aby ste mali zmes vždy ľahko poruke!
 • Pre čo najlepšie výsledky pridávajte po varení.

Jedľa východohimalájska a ornament v tvare vločky

Rozdávajte tieto sviatky radosť s touto špeciálnou dvojicou. Tento esenciálny olej svojimi sladkými, balzamikovými tónmi zachytáva vo fľaštičke arómu horských lesov. Užite si drevitú vôňu v kombinácii s týmto ornamentov v tvare vločky. Ako stvorený zavesiť na váš stromček, rímsu nad kozubom alebo kamkoľvek vo vašom domove.

1 x Jedľa východohimalájska (5 ml) a ornament v tvare vločky (8 x 8 x 2,5 cm)

Tento dizajn vločky s reliéfom, vyrobenej z masívnej keramiky, imituje krehký vzor ľadových kryštálov. V strede je doplnený o označenie doTERRA symbolom „ō“ a mašľou na zavesenie. Ornament je zabalený v elegantnej škatuľke, zdobenej sviatočnými symbolmi a detailmi zo striebornej fólie.

Holiday Joy

Zmes esenciálnych olejov Holiday Joy pomáha cítiť sa každý deň príjemne. Pri vonkajšom použití pomáhajú teplé, sladké tóny zmesi Holiday Joy vytvoriť srdečný, sviatočný pocit. Táto patentovaná zmes je kombináciou esenciálnych olejov Divoký pomaranč, Škorica, Kasia, Muškátový oriešok, Klinček, Sibírska jedľa a Jedľa Douglasova. Má taktiež sladké tóny čistého výťažku z vanilkového struku. Ten dotvára túto zmes esenciálnych olejov, ktorá sa stala sviatočnou tradíciou doTERRA!

Difuzér Train s olejom Mäta pieporná

Všetci nasadať! Najzábavnejšia jazda k vášmu dokonalému zážitku z difuzéra môže mať svoju stanicu priamo vo vašom domove – s difuzérom Train v kombinácii s esenciálnym olejom Mäta pieporná (15 ml).

Difuzér Train v tejto časovo obmedzenej ponuke, exkluzívne v Európe, je navrhnutý tak, aby zábavnou formou napodobňoval lokomotívu vypúšťajúcu „paru“ zo svojho komína. Dokonca má tlačidlo, ktorým sa spustí pískanie vlaku. Deti budú zbožňovať aj to, keď budú s vami skladať dráhu pre vlak. Dokáže uniesť až tri 15 ml alebo 5 ml fľaštičky na vystavenie. Tu túúút!

Rozmery difuzéra Train: 22 x 11 x 15 cm.

1 x Difuzér Train (vrátane nabíjačky a návodu) a olej Mäta pieporná (15 ml).

Telové maslo s olejom Semienka mrkvy a pohodlné ponožky

Dodajte vašej pokožke živiny vďaka bohatým, osviežujúcim vlastnostiam krémového telového masla doTERRA v kombinácii so sviatočnými, pohodlnými ponožkami.

1 x Telové maslo s olejom Semienka mrkvy (113 g) a pohodlné ponožky (jedna veľkosť)

Toto intenzívne telové maslo, presýtené luxusným olejom Semienka mrkvy, osviežujúcim olejom Mäta klasnatá a olejom Rozmarín plným života, esenciálnymi olejmi CPTG™, je vytvorené tak, aby poskytlo hydratačné účinky na upokojenie pokožky.

Sprchový gél Forest Breeze so špongiou Konjac

Uvoľnite sa po dlhom dni so sadou navrhnutou tak, aby sa vaša pokožka cítila čistá a omladená a vy ste sa mohli cítiť obnovený a osviežený.

1 x Sprchový gél Forest Breeze (250 ml) so špongiou Konjac

Tento sprchový gél, vytvorený s prírodnou zmesou Forest Breeze a esenciálnymi olejmi, o ktorých je známe, že pomáhajú navodiť povzbudzujúci zážitok, obsahuje povrchovo aktívne látky, ktoré jemne čistia, dodávajú svieži pocit blaha zvonka smerom dovnútra.

Sada na výrobu sviečok s olejom Madagaskarská vanilka

Vneste svetlo do zimných noci s týmto sviatočným darčekom! S doplnkom v podobe očarujúcej vône Madagaskarskej vanilky sa pripravte byť kreatívny, pretože táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu vašich vlastných domácich sviečok.

1 x plastová odmerka a pevné vrecko so sójovým voskom 600 g na 3 sviečky| 3 x sklenené poháre s drevenými viečkami na sójový vosk s hmotnosťou cca 200 g, prírodné knôty, nálepky, drevené prútiky a paličky | uložené v darčekovej škatuli

Hybridné cestovné puzdro a olej Magnolia Touch

Cestujte štýlovo tieto sviatky s dokonalým príslušenstvom obsahujúcim olej doTERRA Magnolia Touch.

1 x Hybridné cestovné puzdro a olej Magnolia Touch (10 ml)

Toto vkusné, kompaktné a všestranné cestovné puzdro je dokonalým stelesnením výrazu „hybridný“. Nech už toto cestovné puzdro použijete akokoľvek, prispôsobte si ho s odnímateľným vnútrom na uchovanie predmetov v bezpečí alebo využite veľký priestor na čokoľvek podľa vašich potrieb.

Rozmery: 23 x 17 x 11 cm

Kolekcia mini vôní Amāvī™

Kolekcia mini vôní Amāvī™, vytvorená pre mužov, ktorí žijú život naplno. Pocestuje s používateľom kamkoľvek a je dokonalým darčekom pre špeciálneho muža vo vašom živote.

1 x Amāvī Roso, Amāvī Azul, Amāvī Noir (1,5 ml fľaštičky)

Amāvī Roso
Amāvī Roso je nadšené vyjadrenie mužskej sily a sebadôvery. Aróma, citrusová a plná života, je základom energie a úspechu.

Amāvī Azul 
Amāvī Azul zachytáva sviežu, čerstvú arómu slobody a dobrodružstva. Nechajte vaše zmysly prebudiť, keď unikáte do azúrových vĺn a nekonečného bieleho piesku odľahlej, slnkom zaliatej pláže.

Amāvī Noir
Amāvī Noir je očarujúce decentné rozvinutie vašej individuality a zvláštnosti. Nenápadná, ale osobitá, odvážne temná, sladká aróma vás naladí na večer, na ktorý sa nezabúda.

Ohrievacia mäkká hračka – zajačik a olej Levanduľa

Urobte si pohodlie a schúľte sa počas zimy s touto úžasnou dvojicou, ktorá bola vytvorená s ohľadom na najmenších.

1 x Ohrievacia mäkká hračka – zajačik a olej Levanduľa (15 ml)

Táto plyšová mäkká hračka má vyberateľnú vložku, ktorá sa dá zohriať v mikrovlnnej rúre. Po zohriatí vložky je možné naniesť na ňu aj esenciálne oleje!

Rozmery: Ohrievacia mäkká hračka – zajačik: 26 x 24 x 12 cm

Holiday Peace

Sviatky sú časom rodiny, osláv a mieru. Zmes esenciálnych olejov Holiday Peace obsahuje esenciálne oleje Sibírska jedľa, Jedľa Douglasova, Jedľa Pindrowa, Grapefruit, Kadidlo a Vetiver. Pri vonkajšom použití zmesi Holiday Peace získate nádherný spôsob, ako sa naladiť na ducha sviatkov!

Myrrh

Ak je Kadidlo „kráľ olejov“, potom je Myrha určite členkou kráľovského dvora. Vďaka schopnosti zlepšiť vzhľad pleti je dôležitou prísadou dōTERRA Salubelle a mnohých ďalších prípravkov na starostlivosť o pleť. Myrha sa v minulosti používala pri meditácii a balzamovaní. Neprestáva byť vzácnym a dôležitým olejom v každej kolekcii esenciálnych olejov.

 • Myrha sa vysoko cení pre nespočetné množstvo využití
 • Pomáha podporovať rovnováhu emócií a vyvolať pocity pokoja a celkovej pohody
 • Upokojuje pokožku
 • Má jedinečné vlastnosti, ktoré pokožku očisťujú a zlepšujú jej vzhľad

Frankincense

Kadidlo je pre svoju bohatú vôňu a rozsiahle účinky na zdravie jedným z najviac cenených a najvzácnejších olejov a často sa označuje za „kráľa“ esenciálnych olejov. Starí Egypťania pred stáročiami používali kadidlovú živicu na všetko od parfumov až po balzamy na pokožku. Jeho utišujúce a skrášľujúce vlastnosti sa používajú na omladenie pleti a redukciu výskytu nedokonalostí pri vonkajšom použití. Pri inhalácii alebo rozptyľovaní kadidlo podporuje pocity pokoja, uvoľnenia, spokojnosti a celkového zdravia.

 • Utišuje pokožku a súčasne redukuje výskyt nedokonalostí
 • Podporuje pokojné, uvoľnené a spokojné pocity
 • Esenciálny olej kadidlo môže pomôcť hydratovať a omladiť pokožku
 • Utišujúce pôsobenie a aróma kadidla podporí pocity vyrovnanej nálady a celkového zdravia

Galbánum

Egypťania používali galbánum na vonné látky a balzamovanie. Rímske a grécke civilizácie ho používali v kozmetických výrobkoch a parfumoch, Hippokrates ho využíval pre jeho ďalšie prínosy. O galbáne sa zmieňuje dokonca aj Biblia!

 • Pri vonkajšom použití môže pomôcť upokojiť kĺby
 • Často sa používa v kozmetike, napríklad v mydlách, čistiacich prostriedkoch, krémoch, pleťových mliekach a parfumoch
 • Získava sa destiláciou vodnou parou zo živice rastlín galbána

Yzop

Yzop, ktorý patrí do čeľade hluchavkovité, považovali Gréci aj Hebreji za posvätnú bylinu. Niekoľkokrát sa spomína v Starom zákone a je známy ako jedna z najstarších používaných bylín v histórii ľudstva.

 • Môže poskytnúť upokojujúcu úľavu pri vmasírovaní do pokožky po namáhavej činnosti
 • Známy ako jedna z najstarších používaných bylín v histórii ľudstva
 • Destiluje sa vodnou parou z listov a purpurových kvetov rastliny yzop

Cistus

V biblických časoch bolo známe, že cistus, nazývaný tiež divoká ruža, slnečná ruža, kvet saronský a labdánum, sa používal na parfumy a vonné látky.Cistus sa po stáročia používal pri meditácii a na ďalšie prínosy.

 • Pri vonkajšom použití môže podporovať zdravú pokožku
 • Cistus sa po stáročia používal pri meditácii
 • Destilovaný vodnou parou z listov a vetiev rastliny cistus

Myrta obyčajná

Myrta obyčajná, nazývaná tiež korzické korenie, sa už tisíce rokov používa ako symbol lásky, úcty, šťastia a štedrosti. Jej prínosy boli dobre známe už v roku 600 pred n. l. V Biblii sa používala na prečisťujúce obrady.

 • Pri vonkajšom použití môže pomáhať podporovať zdravú pokožku
 • Už tisíce rokov sa používa ako symbol lásky, úcty, šťastia a štedrosti
 • Olej je destilovaný vodnou parou zo stoniek a listov myrty obyčajnej

Neshama 10 ml

Neshama pochádza z hebrejského slova, ktoré znamená „duša“ a bola vytvorená, aby nám pomohla pripomínať si, kto skutočne sme a ako sme všetci vzájomne a so svetom okolo nás prepojení. Z historického hľadiska sa rastliny aj esenciálne oleje velebia za účinky a použitie, ktoré poskytujú ľudstvu, dokazujúc spojenie medzi človekom a prírodou. Mnohé esenciálne oleje vybrané pre zmes plnú citu Neshama sa považovali za posvätné a uvádzali sa v starovekých posvätných knihách. Používali sa v minulosti aj dnes, aby nám pomohli spojiť sa s vlastným vyšším zmyslom. Táto inšpirujúca zmes obsahuje niektoré z našich najcennejších a najvzácnejších esenciálnych olejov CPTG vrátane oleja Kadidlo, Levanduľa, Cédrové drevo, Cyprus, Myrha, Nard pravý, Divoký pomaranč, Kasia a Škorica. Najmä v časoch osobitných ťažkostí môže nanesenie oleja Neshama pôsobiť ako pripomienka, že vaša duša je hlboko prepojená so svetom okolo vás a že uzdravenie príde včas.

 • Praktická aplikácia vďaka guľôčkovej fľaši vám umožňuje jednoducho naniesť a vychutnať si na pokožke účinky zmesi Neshama
 • Hlavná ingrediencia zmesi Neshama, Frakcionovaný kokosový olej, môže pomôcť hydratovať a zjemniť pokožku
 • Môže podporiť pokojné, uvoľnené a spokojné pocity vďaka pridanému esenciálnemu oleju Kadidlo
 • Obsahuje esenciálne oleje CPTG Kadidlo, Levanduľa, Cédrové drevo, Cyprus, Myrha, Nard pravý, Divoký pomaranč, Kasia a Škorica

Podobné články