fbpx

Upokojte svoju pokožku s Čajovnikovým esenciálnym olejom

Čajovníkový esenciálny olej (Melaleuca) tiež známy ako tea tree, je uznávaný kvôli svojim čistiacim a obnovujúcim vlastnostiam, obzvlášť na kožu. Zložený z viac než deväťdesiatich rôznych zložiek, čajovníkový olej má nevyčerpateľné množstvo terapeutických aplikácií od upokojovania pokožky, až po zlepšovanie zdravia.

Boli vykonané rozličné výskumy, ktoré ukázali efektívnosť Čajovníka pri ústnej hygiene  a pri starostlivosti o pokožku.

Sada pre Čistú pokožku (Zmes na tvár + tvárové mydlo)

Clear Skin Essential Oil Topical Blend je ClearSkinSetzmes esenciálnych olejov CPTG® certifikovanej čistej terapeutickej triedy; rosewood, eukalyptus globulus, geranium, lemongrass(citrónová tráva), melaleuca (čajovník), spojených s rascovým olejom. Táto nevysychajúca zmes sa ľahko aplikuje z  10ml roll on guličky kvôli jednoduchej aplikácii na problémové vyrážky na tvári. Je do dokonalý doplnkový produkt ku   Clear Skin Foaming Face Wash penovému mydlu na tvár.
Clear Skin Essential Oil Topical Blend (37170005)

MC: €41.60 VC: €30.40

Navštivit eShop

Tipy od dōTERRA:

  • Pri občasných podráždeniach kože aplikujte 1-2kvapky čajovníkového esenciálneho oleja do postihnutie oblasti. V prípade potreby znovu aplikujte.
  • Podporte upokojenie svojej pokožky tak, že kvapnete 1 kvapku čajovníkového esenciálneho oleja do svojho hydratačného krému  počas svojho ranného a večerného režimu starostlivosti o pokožku.
  • Rozptýľte čajovník na podporu čistenia a čistoty. Výborne sa rozptyľuje so všetkými citrusovými olejmi, levandulou a rozmarínom.
  • Skombinujte 10 kvapiek čajovníkového esenciálneho oleja s  1/2 pohára jedlej sódy a  1/4 pohára octu na vyčistenie toalety.

Tipy od Facebookových fanúšikov  dōTERRA: 

15ml_Melaleuca“VŠETKO!!! Jedna z vecí, ktoré mám na ňom najradšej je, že je to jemný obor. Je tak silný a aj tak ho môžem použiť neriedený na každého člena svojej rodiny.” -Sharla Snow

“Používam ho, keď sa necítim vo forme. Používam ho v štamperlíku s vodou a zmesou On Guard alebo v kapsuliach. Milujem tú čistú vôňu, pripomína mi výlet do Mexika, oni tam asi čistili čajovníkom. Dva palce hore!” -Melisa Bassetti

“Kvapla som dve kvapky spolu s práškom na pranie, aby som sa zbavila zápachu v práčke.” -Nikkee Hernandez Vincent

Funguje výborne na odstránenie šmuhy po permanentnej fixke z pokožky (nie žeby to nejaká mama niekedy musela použiť!) -Crystal Scholes Reynolds

“Použila som ho na konce mojich nechtov, keď sa začínali štiepiť. Pomohlo to” -Arlyn Peterson Collett

“Používam ho po holení na prevenciu poškodenia pokožky , funguje vynikajúco!”- Katie McElravy

Podobné články