fbpx

Stronger

Pomáha upokojiť a chrániť pokožku a telo od environmentálnych hrozieb. Zmes je riedená na základe frakcionovaného kokosového oleja, takže je priamo vhodná pre mladú pokožku. Zmes Stronger má jasnú povznášajúcu vôňu, ktorá môže pomôcť priamo čeliť životným výzvam s pocitmi životaschopnosti.

Použite na: akné, kandidu, čistenie, kašeľ, rany, odreniny, pohryzenie hmyzom, uštipnutie hmyzom. Má antibakteriálne a antiseptické vlastnosti.

Aplikácia: Aplikujte na poškodenú, podráždenú pokožku. Naneste na chodidlá, zátylok alebo pulzné body na zápästí. Inhalujte vôňu priamo z fľaštičky. Natrite na difúzujúci náramok alebo náhrdelník, aby ste vôňu cítili počas dňa.

Dodáva skutočnú emocionálnu a fyzickú silu. Koncept sily je často nesprávne pochopený tak, že zahŕňa iba fyzickú vytrvalosť, mentálne odhodlanie, stoicizmus alebo iné jednorazové aspekty. Táto zmes v prípade potreby oživuje telo fyzickou silou a obnovuje ho pri vyčerpaní alebo oslabení. Ponúka však aj emocionálne opevnenie a omladenie.

Pomáha chrániť jednotlivcov pred intenzívnymi emóciami druhých a chráni ich pred absorbovaním negatívnych emócií – vedomých alebo nevedomých – v ich komunitách. Aj keď táto zmes pomáha s energetickou autonómiou, povzbudzuje tiež jednotlivcov, aby sa učili od ľudí, ktorí sú príkladmi pozitívnej sily a vedia udržiavať dobré hranice.

Učí, ako čerpať silu z Božského. Nalieha na jednotlivcov, aby modelovali svoju silu podľa božskej sily, ktorá je založená na pravde a láske. Pripomína jednotlivcom, že vnútorné šťastie rastie so sebapoznaním a láskou k druhým. Stronger požičiava hlboko rezonujúce posolstvo, a to je, že keď jednotlivec žije z centra svojej pravdy, vtedy je najsilnejší.

INGREDIENCIE: Cédrové drevo, Litsea, Kadidlo a Ruža.

Cédrové drevo je upokojujúce a utišujúce na nervové napätie. Má antimykotické a antiseptické vlastnosti.

Litsea sa často používa počas čistenia pre jej silno antibakteriálne a antiseptické vlastnosti. Tiež môže pomôcť redukovať škvrny na pokožke.

Kadidlo má protizápalové a imunostimulačné vlastnosti. Antiinfekčná schopnosť pomáha chrániť pokožku pred škodlivými mikróbmi. Vo všeobecnosti je upokojujúci pre pokožku a nervy.

Ruža sa často používa aby pomohla zastaviť rozklad kolagénu v pokožke, ktorý vedie k strate elasticity. Tiež sa používa na pomoc predchádzať zjazveniu a pomáha prekonať rôzne kožné choroby a infekcie.

NEGATÍVNE EMÓCIE: oslabený, odhalený, náchylný, slabé hranice

POZITÍVNE VLASTNOSTI: posilnený, chránený, omladený, samostatný, zdravé hranice

NAVRHOVANÉ POUŽITIE:

Aromaticky: Inhalujte z fľaše, difúzujte alebo natrite do dlaní, pošúchajte a inhalujte.

Topicky: Aplikujte na srdce a/alebo chodidlá.

POZNÁMKA: Podľahne tlaku, sklame ochrancu kvôli láske alebo akceptuje neochotu spolupracovať so zdravými praktikami a ohrozí prirodzenú imunitu dieťaťa. Stronger obnovuje, predchádza a poskytuje ochranný štít pre deti všetkých vekových kategórií.

Podobné články