fbpx

Urobte Deň skvelých vlasov z každého dňa s dōTERRA sérom od korienkov po končeky – Root to Tip Serum

Svet môže byť na vaše vlasy zlý! Slnko,znečistenie, a iné enviromentálne faktory môžu vaše kadere zanechať v trochu horšom iStock_000008679584Large-1024x682stave. Kľúčom k dobrým vlasom je poskytnutie vašim vlasom ochranu od korienkov po končeky pred vplyvmi prostredia.

dōTERRA Root to Tip Serum (súčasť rady Salon Essentials Hair Care) je účinné, ľahké sérum, ktoré poskytuje dlhotrvajúcu ochranu a hydratáciu bez toho aby zaťažovalo vlasy, alebo zanechávalo mastné zbytky. Root to Tip Serum je naplnené patentovanou zmesou CPTG esenciálnych olejov (Levandula, Mäta, Majoránka, Cedar Atlas, Lavandin, Rozmarín, Niaouli,  a Eukalyptus) a ochranné lipidy ako arganový olej. Root to Tip poskytuje zdravé prostredie pre vašu pokožku hlavy tým, že distribuuje živiny každému vlasovému korienku a folikulu ktorý vyživuje a chráni vaše vlasy pred každodenným poškodením.

Rozbor účinkov: Ktoré esenciálne oleje sú v tejto zmesi a prečo?

 • Cedar Atlas: Použitý na pomoc pri zlepšovaní pokožky hlavy ako sú svrbiaca, olupujúca sa, alebo šupinatá pokožka.
 • Eukalyptus: pomáha zlepšiť lesk a elasticitu.
 • Lavandin: podporuje zdravie pokožky.
 • Levandula: podporuje zdravú vlasové folikuly.
 • Majoránka, Mäta, a Rozmarín: Pomáhajú zlepšiť cirkuláciu stimuláciou toku krvi do pokožky.
 • Niaouli (z čeľade  Melaleucovitých): Pomáha  podporovať absorpciu esenciálnych olejov na podporu zdravej pokožky.

 

Čo na  Root to Tip Serum hovorí stylista?

“Root to Tip Serum je veľmi multifunkčný produkt. Milujem používať tento produkt pred a po sušení vlasov ako ošetrenie pokožky, alebo ako pridukt po umytí a sušení vlasov. Tento produkt, keď sa používa v správnom množstve, sa tak skvele absorbuje do vlasov, že na to, aby ste tomu uverili, musíte ho použiť. Vôňa tohto produktu je intenzívna a dokáže prebudiť zaspávajúcu myseľ. Pri použití na ošetrenie pokožky, odporúčam najprv prečesať pokožku kefou použitím stredného tlaku; cieľom je peeling pokožky. Keď ste skončili buď kvapnite sérum priamo na pokožku a rozmažte kvapky po celom povrchu, alebo aplikujte na dlane a začnite zapracovávať do pokožky končekmi prstov. Keď je už zapracovaný, masírujte krúživými pohybmi.Ja obyčajne takúto masáž pokožky robím 20 minút. Potom nasledujte šampónom a kondicionérom, alebo prečešte až po konce vlasov a nechajte na vlasoch počas dňa pre dodatočný kondicionizujúci efekt. Keď ho používam ako pomôcku pre styling, zapracujem niekoľko kvapiek tohto produktu do rúk a aplikujem od koncov do stredu, vyhýbam sa korienkom.Ke0d vlasy natáčam zoberiem kvapku alebo dve pošúcham ju v rukách a jemne prejdem prstami cez kučery od stredu ku koncom, čo im dodá jemný oddelený vzhľad.” -Jovani VanOrden

Vedeli ste, že rozmarínový esenciálny olej (obsiahnutý v tomto produkte) sa vedecky preukázal, že zlepšuje výkon mozgu? O tejto štúdii si môžete prečítať viac v nasledujúcom článku.

Salon Essentials Root to Tip SerumHair Stylingové tipy na použitie dōTERRA Root to Tip Serum:

 • Root to Tip Serum sa môže pri stylingu použiť na všetky časti vlasov, vrátane pokožky. Tento produkt sa absorbuje do pokožky a korienkov bez toho aby zanechal mastné zvyšky.
 • Rozotrite  Root to Tip Serum v rukách a potom prejdite cez vlasy. Toto umožní séru, aby vsiaklo do vašich vlasoch rovnomernejšie a eliminovalo akékoľvek veľké mastné fľaky vo vašich vlasoch.
 • Pre dodatočný lesk, dajte si trochu  Root to Tip Serum do vlasov po ukončení stylingu.
 • Máte suchú svrbiacu pokožku? Votrite Root to Tip Serum do pokožky na úľavu od svrbenia.
 • Nechajte  Root to Tip Serum na pokožke a vlasoch dlhší čas so sprchovacou čiapkou ako výborné ošetrenie vlasov a pokožky.

Podobné články