fbpx

Výrastky na kostiach

Výrastky na kostiach, známe tiež ako osteofyty, sú najbežnejšie na nohe, aj keď sa môžu vyskytnúť kdekoľvek na kostrovom systéme.  Výrastok je typicky skôr hladký, než ostrý a často ostane nepovšimnutý, pokiaľ sa neobtiera, alebo netlačí na šľachy väzivá, nervy alebo iné kosti v okolí. Bežné miesta pre výrastky popri chodidlách sú chrbtica, ramená, ruky, bedrá a kolená. Výrastok na kostiach sa tvorí, keď sa telo snaží opraviť tak, že zosilní rast kostí v normálnej oblasti kosti, často na okraji kostnej štruktúry.

Klinčekový esenciálny olej

15ml_Clove
Klinčekový esenciálny olej

Klinček je oveľa via než iba obľúbená korenina na varenie, je favoritov medzi zdravotnickými profesionálmi aj ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o zdravie, protože má množstvo učitočných a liečivých vlastností. Je to tiž silný antioxidant. Používa sa na aromatické, vnútorné použitie, i na kožu.
>
Klinček – esenciálny olej 15ml (30040005)
Cena: €19.20 (peniaze spät)

Navšitvit eShop

Abnormálny rast môže nastať z množstva príčin, ako sú napr. abnormálhy pohyb v kĺbe počas dlhého času, alebo nezvyčajné napätie tam, kde sa šľachy a väzivá napájajú na kosť. Každodenné opotrebovanie kostí môže spôsobiť výrastky a takisto aj bežné aktivity, ktoré môžu vytvoriť výrastky na chodidlách sú beh, tanec, záťaž z nadváhy a tlačiace topánky. Výtastky v ramenách sa tiež môžu vytvoriť z opakovanej záťaže a takisto aj normálnym procesom starnutia.

Oleje, zmesi a odporúčané produkty:

Oleje a zmesi: Cyprištekovy esenciálny olej, Slamenkový esenciálny olej, Frankincense (kadidlo), Levandula, Majoránka, Peppermint (Mäta), Tymianový esenciálny olej

Uľava od bolesti: AromaTouch Technika, Deep Blue, Wintergreen

Produkty založené na esenciálnych olejoch: Life Long Vitality (balíček celoživotná vitalita)

Tiež zvážte: Breath

Skúsenosti fanúšikov z facebooku.

Mal som výrastok na lakti, ktorý vysielal vystreľujúce bolesti do ramena, keď som ležal na posteli a vytváral tlak na moje rameno, aby som sa obracal. Po nejakom štúdiu účinných esenciálnych olejov a zmesí, ktoré ľudia použili na výrastky kostí, som vymyslel nasledujúcu zmes. Neviem, či je to tá najlepšia, ale môj výrastok je preč. Trvalo niekoľko týždňov než to prestalo bolieť pri tlaku a pokračovala som s dvomi kvapkami ráno a večer počas ďalších dvoch týždňov.
Zmes na výrastky na kostiach:

· 4 kvapky Wintergreen
· 4 kv. Eucalyptus
· 4 kv. Majoránka
· 4 kv Cypress
· 4 kv Helichrysum (Slamienka)
· 4 kv Peppermint (Mäta)
· 4 kv Frankincense
· 10 kv kokosový olej

Tiež doplnky s magnéziom a doTERRA doplnky Life Long Vitality  (Celoživotná vitalita)!! (Magnézium pomáha rozpúšťať výrastky na kostiach.)–Robert

Podobné články