Výrastky na kostiach

Výrastky na kostiach, známe tiež ako osteofyty, sú najbežnejšie na nohe, aj keď sa môžu vyskytnúť kdekoľvek na kostrovom systéme.  Výrastok je typicky skôr hladký, než ostrý a často ostane nepovšimnutý, pokiaľ sa neobtiera, alebo netlačí na šľachy väzivá, nervy alebo iné kosti v okolí. Bežné miesta pre výrastky popri chodidlách sú chrbtica, ramená, ruky, bedrá a kolená. Výrastok na kostiach sa tvorí, keď sa telo snaží opraviť tak, že zosilní rast kostí v normálnej oblasti kosti, často na okraji kostnej štruktúry.

Klinčekový esenciálny olej

15ml_Clove
Klinčekový esenciálny olej

Klinček je oveľa via než iba obľúbená korenina na varenie, je favoritov medzi zdravotnickými profesionálmi aj ľuďmi, ktorí sa zaujímajú o zdravie, protože má množstvo učitočných a liečivých vlastností. Je to tiž silný antioxidant. Používa sa na aromatické, vnútorné použitie, i na kožu.
>
Klinček – esenciálny olej 15ml (30040005)
Cena: €19.20 (peniaze spät)

Navšitvit eShop

Abnormálny rast môže nastať z množstva príčin, ako sú napr. abnormálhy pohyb v kĺbe počas dlhého času, alebo nezvyčajné napätie tam, kde sa šľachy a väzivá napájajú na kosť. Každodenné opotrebovanie kostí môže spôsobiť výrastky a takisto aj bežné aktivity, ktoré môžu vytvoriť výrastky na chodidlách sú beh, tanec, záťaž z nadváhy a tlačiace topánky. Výtastky v ramenách sa tiež môžu vytvoriť z opakovanej záťaže a takisto aj normálnym procesom starnutia.

Oleje, zmesi a odporúčané produkty:

Oleje a zmesi: Cyprištekovy esenciálny olej, Slamenkový esenciálny olej, Frankincense (kadidlo), Levandula, Majoránka, Peppermint (Mäta), Tymianový esenciálny olej

Uľava od bolesti: AromaTouch Technika, Deep Blue, Wintergreen

Produkty založené na esenciálnych olejoch: Life Long Vitality (balíček celoživotná vitalita)

Tiež zvážte: Breath

Skúsenosti fanúšikov z facebooku.

Mal som výrastok na lakti, ktorý vysielal vystreľujúce bolesti do ramena, keď som ležal na posteli a vytváral tlak na moje rameno, aby som sa obracal. Po nejakom štúdiu účinných esenciálnych olejov a zmesí, ktoré ľudia použili na výrastky kostí, som vymyslel nasledujúcu zmes. Neviem, či je to tá najlepšia, ale môj výrastok je preč. Trvalo niekoľko týždňov než to prestalo bolieť pri tlaku a pokračovala som s dvomi kvapkami ráno a večer počas ďalších dvoch týždňov.
Zmes na výrastky na kostiach:

· 4 kvapky Wintergreen
· 4 kv. Eucalyptus
· 4 kv. Majoránka
· 4 kv Cypress
· 4 kv Helichrysum (Slamienka)
· 4 kv Peppermint (Mäta)
· 4 kv Frankincense
· 10 kv kokosový olej

Tiež doplnky s magnéziom a doTERRA doplnky Life Long Vitality  (Celoživotná vitalita)!! (Magnézium pomáha rozpúšťať výrastky na kostiach.)–Robert

Podobné články