fbpx

Vyzerajte a cíťte sa lepšie: Obnovujúci detox

DoTerra 15 denná očista pre lepšie zdravie

Ak ste ako väčšina z nás, je čas začať znovu pracovať na zdravotných cieľoch (viete, na tých, na ktorých ste začali a možno ani nezačali pracovať na nový rok). Začínanie je jednoduché, a vaše telo sa vám za to poďakuje! Všetko sa začína s dobrou očistou.

Prečo potrebujem  urobiť očistu?

Toxíny zo stravy sa hromadia vo vašom systéme a vedú k rôznym zdravotným problémom. Očista pomáha tieto toxíny eliminovať. Detoxikácia pomáha pri udržiavaní vecí v rovnováhe a eliminuje škodlivé baktérie, ako sú kvasinky (kandida), plesne, parazity a iné škodlivé elementy. Gastrointestinálny trakt je najdôležitejším orgánom pri detoxikácii.

GX Assist®

GX Assist®
GX Assist®

dōTERRA®GX Assist® spojenie Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy a kyseliny caprylovej, ktorá podporuje zdravý tráviaci trakt tým, že vytvára nepriateľské prostredie pre potenciálne škodlivé patogény, ktoré môžu narušiť imunitu tráviaceho systému a vyvolávať tráviace potiaže. GX Assist je zmesou olejov terapeutickej triedy oregano, čajovník, citrón, citrónová tráva, mäta a tymián, ktoré boli osvedčené, že majú antimikrobiálne vlastnosti. GX Assist tiež obsahuje kyselinu caprylovú, ktorá sa už tradične používa kvôli svojim vlastnostiam na podporu v čreve..

GX Assist (35040005)

Cena: €49,60 (zlava 25%)

Navštivit eShop

Krok 1: Čistenie – Začnite užívaním GX Assist (Dni 1-10)
GX Assist vlastnou zmesou Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy (CPTG) a kyseliny kaprilikovej, ktorá podporuje zdravé tráviace prostredie. Je to prostriedok na čistenie gastrointestinálneho traktu, ktorý pozostáva z esenciálnych olejov skúmaných kvôli svojej efektivite pri detoxikácii gastrointestinálneho traktu: esenciálne oleje oregano, čajovník, citrón, citrónová tráva, mäta a tymián. (začnite s jednou kapsulou a prepracujte sa až ku trom, keď budete cítiť, že môžete. Niektorí ľudia majú efektívnu očistu s jednou –v závislosti od toho,. Ako dobre vaše telo odpovedá na esenciálne oleje)

Aké sú výhody očisty?
Očista vás nielenže ozdraví, pomôže vám tiež k zvýšenej hladine energie, zbaví telo škodlivých toxínov a podporí zdravú stratu hmotnosti prostredníctvom zvýšenej hladainy energie a silnejšieho metabolizmu, ktoré ju sprevádzajú. Detoxikácia skutočne dáva človeku a jeho telu príležitosť na nový začiatok.

Ukončenie očisty použitím dōTERRA GX Assistu poskytuje vášmu telu nový začiatok. Teraz je čas udržať obnovené a zdravé prostredie vo vašom tele s probiotikami a prebiotikami dōTERRA’s PB Assist. .

 Prečo potrebujem probiotiká?
Probiotiká sú mikroorganizmy, podobné tým, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele. Pomáhajú nám udržiavať prirodzenú rovnováhu v tráviacom trakte. Probiotiká sú veľmi dôležité pri radukcii rastu škodlivých baktérií, pomáhajú imunitnému systému, tráveniu a vstrebávaniu živín.

Krok 2: Obnovovanie– užívajte PB Assist (Dni 10-15)
dōTERRA PB Assist účinnou zmesou priateľských mikrobiotických miroorganizmov u ktorých je garantované, že poskytnú minimálne 1 miliardu CFU (jednotiek vytvárajúcich kolónie) živých baktérií v jednej dávke. Sú  doručené v patentovanej kapsuli s časovým uvoľňovaním, u ktorých sa klinickými štúdiami preukázalo. Že ochraňujú citlivú mikroflóru pred žalúdočnou kyselinouaby sa mohla uvoľniť v tenkom čreve. PB Assist spája najlepšiu technológiu enterického uvoľňovania s piatimi patentovanými kmeňmi probiotických mikroorganizmov ktoré podporujú zdravé tráviace funkcie a imunitu. PB Assist je bezpečný na používanie všetkými členmi vašej rodiny.

Aké sú výhody probiotík?
Slovo probiotikum doslova znamená “pre život”. Dodávanie probiotík je skvelým spôsobom, ako  si udržať optimálne zdravie. Probiotiká podporujú zdravé trávenie, udržiavajú pravidelnosť, podporujú imunitný systém, poskytujú správnu výživu a navracajú telu optimálne zdravie.

===

ulavaDodatočná pomoc:

Pite 2-4 kvapky Citrónového oleja v 3,5 dcl vody, 1-2 krát denne

Votrite zmes Balance každý večer na spodok chodidiel

Svedectvá:

Keď používam GX Assist, vyhýbam sa cukru a bielej múke (na týchto  veciach sa živia kvasinky, ktoré sa snažím zabiť). Vždy keď sa čistím, vychádza zo mňa prekvapujúce množstvo odpadu, som rada, že môžem eliminovať všetky tie škodlivé toxíny! Je dôležité piť 8-10 pohárov vody každý deň počas 10-denného čistenia.Počas čistenia tiež strácam prebytočný telesný tuk. -Vera B.

Podobné články