fbpx

Zármutok / žiaľ

Zármutok / žiaľ, štádium popierania   

Postup s olejmi: zmiešajte rovnaký pomer levandule a muškátu (geranium)

Balance

15ml_Balance
Balance

Každý zažíva pocity nenapojenosti alebo úzkosti. Teolá drevitá vôňa Balance, dōTERRA®’s grounding blend, vytvára pocit pokoja a pohody. Dokonale miešame spruce, rosewood, frankincense, and blue tansy s frakcionovaným kokosovým olejom na vytvorenie príjemnej vône, ktorá pomáha tranquilitya pocitu rovnováhy. Na aromatické a masážne použitie.Balance – Grounding Blend 15ml (31010005)

MC: €32.00 VC: €24.00

Navštivit eShop

Aplikácia / miesto: naneste na kosti za ušami a pozdĺž sánky, inhalujte, aplikujte na zátylok a votrite do vlasovej línie

Afirmácia: Dokážem čeliť strate so súcitom k sebe samému i k iným. Dokážem tomuto „zlému pocitu“ dovoliť, aby cezo mňa prúdil a viem, že keď sa to skončí, stále to budem ja.

Zármutok / žiaľ štádium hnevu

Postup s olejmi: zmiešajte rovnaké časti doTerra Serenity a harmančeka rímskeho

Aplikácia / miesto: prostredníctvom pohybu nahor aplikujte od stredu hrudníka k vrchu krku: inhalujte, aplikujte okolo, nie do, pupka

Afirmácia: Dokážem vyjadriť svoju stratu a dovoliť svojim pocitom aby ma zobrali na cestu keď budem vidieť všetko inak, sústredím sa na svoju bolesť na mieste, ktoré je bezpečné pre mňa i pre ostatných. Dokážem jasne a presne vyjadriť, čo bolí

Zármutok / žiaľ, štádium vyjednávania

Postup s olejmi: zmiešajte rovnaké časti zázvoru a mäty

Aplikácia / miesto: naneste na zápästia, pošúchajte spolu a inhalujte každé 2 hodiny

Afirmácia: Viem sa dostať do toho momentu a som schopný uvoľniť osobnú kritiku a tvrdé posudzovanie samého seba i iných: vidím lekcie „kruhu života“ a uvedomujem si, že dobre čelím zmenám, ktoré, nedokážem ovplyvňovať.

Zármutok / žiaľ,  štádium depresie protokol 1

Postup s olejmi:  zmiešajte rovnaké časti levandule, vetiveru a bielej jedle

Aplikácia / miesto: aplikujte na hrudník a na zátylok až po vlasovú líniu

Afirmácia: cítim sa tak, ako sa cítim a viem, že môžem byť zdravý/á aj keď sa cítim zle. Viem, že dokážem zvládať zmeny a som každou hodinou lepší a lepší.

Zármutok / žiaľ, štádium depresie protokol 2

Postup s olejmi:  zmiešajte 6 kvapiek cypress, 4 kvapky kadidla (frankincense) a 3 kvapky doTerra Elevation

Aplikácia / miesto: difúzujte 15 min každú hodinu, aplikujte niekoľko kvapiek na predlaktia, pošúchajte spolu a často inhalujte

Afirmácia: som jemný, odpúšťajúci a milý a viem, že život ma miluje. Viem že si môžem dôverovať, že sa posuniem ďalej, keď bude ten správny čas.

Zármutok / žiaľ, štádium prijatia

Postup s olejmi: zmiešajte rovnaké časti koriandra, kadidla a divokého pomaranča

Aplikácia / miesto: aplikujte na stred tela a potom ponad srdce každé 2 hodiny

Afirmácia: nadšene objímam zmenu keď sa deje a viem, že mi bude dobre aj keď sa všetko zdá a vyzerá ináč. Robím malé kroky, aby som si založil nový bežný stav, ktorý bude pre mňa dobrý.

 

Podobné články