fbpx

Balíček Rodinný lekár

dōTERRA určuje svetový trend kvalitou svojich CPTG Esenciálnych olejov. Balíček Rodinný lekár je výber niektorých olejov s najširším použitím, ktoré by rozhodne nemali chybať v žiadnej domácnosti. Je tiež vynikajúcim úvodným balíčkom pre tých čo sa sa chcú deliť o produkty so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi.
dōTERRA vytvorila aj iné balíčky, ktoré vám môžu pomôcť napríklad s kontrolou nálady, na podporu imunity a vitality a starostlivosti o pleť – pre viac informácii si stiahnite Leták produktových balíčkov. [wpdm_file id=18]  Pri registrácii tu môžete získať okamžitú trvalú veľkoobchodnú zľavu 25% a iné výhody.

Kit Balíček pre techniku AromaTouch

Zvýšte benefity, ktoré zažívate sBalíček pre techniku AromaTouchesenciálnymi olejmi CPTG® tým, že zahrniete techniku AromaTouch® do svojej filozofie zdravého životného štýlu. Tento balíček obsahuje 5 ml fľaštičky : Balance, Levandule, Mäty, Čajovníka (Melaleuca), Divokého pomaranča (Wild Orange), AromaTouch, Deep Blue®, a On Guardu. Priložený je tiež brožúrka Prehľad AromaTouch a prezentačná krabica. Po obmedzené časové obdobie pri zakúpení tohto balíčka tiež dostanete dōTERRA® Frakcionovaný kokosový olej (4 oz.).
AromaTouch Kit – w/Coconut Oil (32570005)

MC: €1560.00 VC: €108.00

Navštivit eShop

 

Balíček Rodinný lekár®

 

5 ml fľaštičky levandule, citrónu, mäty, čajovníka, oregana, kadidla, zmesi Deep Blue®, Breathe, DigestZen®, a On Guardu®Len tak v stručnosti spomeniem po jednom, dvoch použitiach každého z týchto olejov. Každý z nich má oveľa viac použití, to neskôr, teraz takto rýchlo:

 

Citrón – detoxikuje, pomáha pri alergii, čistí telo (vo vode vypiť) ale aj povrchy v domácnosti
Levandula – popáleniny, rany, na spánok, proti opuchu, antihistaminikum, kožné problémy
Mäta- žalúdočné problémy, bolesti hlavy, znižuje horúčku
Kadidlo (Frankincense) – univerzálny olej, podporuje všeobecné hojenie rán, kožné problémy, epilepsia, Alzhimerova chorova, parkinsonova, rakovina…
On Guard – Chrípka, nádcha, imunita,
Breathe, astma, alergie, respiračné problémy
Oregano – najsilnejšie prírodné antibiotikum, vírusy, bradavice,
Čajovník (Melaleuca) – Herpesy, afty, vyrážky, imunita
Deep blue – bolesti kĺbov, svalov, zápal, opuch
Digest Zen –trávenie, rozpúšťa staré hlieny v organizme
Každý z nich robí ešte omnoho viac, toto je len tak pre inšpiráciu – viac na www.esencialeneoleje.sk

Podobné články