fbpx

Detoxikácia a regenerácia po očkovaní u detí

Dať zaočkovať svoje dieťa či nie? To je stále veľká téma, o ktorej sa diskutuje na mnohých fórach, webových stránkach, či na poobedňajších prechádzkach. Nech už je váš názor akýkoľvek, poskytnem vám protokol na detoxikáciu detského organizmu po zaočkovaní.

Najlepšie je nasledovať tento protokol 90 dní pred a 90 dní po očkovaní.

Postup na detoxikáciu a regeneráciu:

  1. Detoxikačný kúpeľ – používa sa na odstraňovanie ťažkých kovov, chemikálií a všetkého čo v tele nepatrí. Zmiešajte pol pohára magnéziovej soli, 5 kvapiek levanduľového oleja a čajovú lyžičku olivového oleja (ten zabezpečí, aby sa levanduľa prichytila na dieťa a nie na vaňu). Tiež sa to môže robiť ako kúpeľ nôh v lavóre.
  2. Posilniť črevnú mikroflóru – užívať probiotiká Pb asist jr. Probiotiká sú kľúčové na obnovenie správneho fungovania imunity. Toto je veľmi dôležité, obzvlášť ak dieťa malo veľmi zlú reakciu na očkovanie.
  3. Omega olej – obzvlášť u detí, ktoré dostali MMR vakcínu, alebo mali nežiaducu reakciu. Štúdie ukazujú, že zvýšenie príjmu omega mastných kyselín má pozitívny vplyv na srdce a funkciu mozgu a tiež podporuje imunitný systém.
  4. Cilantro terapia – vňať koriandra, cilantro obsahuje molekuly, ktoré viažu ťažké kovy ako sú hliník a ortuť. Tento olej s cieľom očisty od ťažkých kovov môžeme používať niekoľkými spôsobmi: ako kúpeľ – do Epsomovej soli pridať 3 kvapky cilantro, môže sa použiť aj difúzovaním ( v tom prípade ho najprv ovoňajte či vám vonia, lebo mne napr. nie, ale ako súčasť zmesi Purify je veľmi príjemný), tiež možete cilantro natierať na nožičky po 1 kvapku na každú nožičku ráno a večer.

„Je veľmi dôležité pravidelne podporovať prirodzenú očistu tela od toxínov, obzvlášť keď sme vpravili do tela niečo cudzie. Obličky, pečeň, koža a lymfa hrajú pri očiste dôležitú úlohu. Deti majú nedovyvinuté detoxikačné cesty a sú citlivejšie na toxíny kvôli rýchlemu rastu a reprodukcii buniek.“ – MUDr. Deanine Picciano

Detoxikačný kúpeľ robte tak 3x do týždňa.

Tento protokol môžu nasledovať aj dospelí ľudia.

Ak sa rozhodnete dať zaočkovať deti vo veku 3-5 rokov, potom použite 1 kvapku esenciálneho oleja do 10ml roll-onu a zvyšok doplňte frakcionovaným kokosovým olejom. Pre deti mladšie ako 3 roky použite len 1/2 kvapky esenciálneho oleja zriedenú v 1 čajovej lyžičke frakcionového kokosového oleja.

 

Podobné články