fbpx

NÁDEJ (HOPE)

Olej prekonania

Zmes Nádej bola namiešaná na to, aby priniesla svetlo do najtmavších miest. Keď ľudia upadli do beznádeje a cítia, že už nie je dôvod, aby žili ďalej, zmes Hope k nim prehovára uisťujúcim posolstvom, že vždy je dôvod držať sa nádeje. Povzbudzuje vieru, že príde krajší deň a pomáha zhromažďovať vnútorné zdroje, ktoré sú potrebné na ďalšie pokračovanie.

Zmes Hope spája liečivé vlastnosti Bergamotu, Ylang Ylangu a Kadidla na riešenie pocitov nemilovanosti, nehodnosti, opustenosti a hanby. Pomáha prekonávať emócie spájané so stratou nevinnosti, ukradnutého detstva a nemysliteľnej traumy.

Zmes Hope odhaľuje pravdu: že ľudia nie sú to isté, čo ich príbeh, ich bolesť, alebo dokonca ich skúsenosti. Všetci ľudia sú naplnení svetlom, ktoré nikto nemôže vziať, zničiť, alebo zmenšiť. Táto  zmes uisťuje, že pokazené veci sa dajú opraviť, srdcia sa môžu vyliečiť a životy sa môžu obnoviť. Cez temnotu, jej posolstvo nás vyzýva, aby sme vydržali, pozbierali silu a mali odvahu veriť, že na živote záleží a stále je dôvod veriť.

Zloženie: Bergamot, Ylang Ylang, kadidlo a iné esenciálne oleje

Negatívne emócie: Zúfalstvo, beznádej, nemilovaný, traumatizovaný, zahanbený

Pozitívne vlastnosti: dúfajúci, odvážny, seba prijímajúci, veriaci, liečivý, znovuzrodenie

Navrhované použitie:

Aromaticky: inhalujte z fľaštičky, difúzujte, alebo kvapnite do dlaní, pošúchajte a inhalujte

Topicky: naneste 1-3 kvapky ponad srdce, na zátylok alebo za uši

 

Podobné články