fbpx

Salubelle a jeho netradičné použitie

V čom je táto zmes esenciálnych olejov taká výnimočná? Nuž preto, že obsahuje v sebe esenciálne oleje Kadidlo, Myrhu, Santalové drevo, SlamienkuRužu. Patentovaná zmes Salubelle kombinuje vzácne éterické oleje, ktoré sa v priebehu histórie používali pre svoje skrášľovacie účinky.

Salubelle Beauty Blend je navrhnutý tak, aby podporoval pokožku a súčasne pomáhal znižovať faktory prispievajúce k vzniku starnúcej pokožky. Tieto jedinečné éterické oleje boli odborne vybrané tak, aby prospievali pokožke. Pohodlná aplikácia roll-on uľahčuje aplikáciu zmesi Salubelle na tvár, krk a dekolt. Môžete ho spojiť s vašou starostlivosťou o pleť, či už používate sadu Verage alebo inú. Naneste ho pod oči, na túto oblasť funguje vynikajúco. Zjemňuje pokožku, vyhladzuje a podporuje zdravie očí. Môžete ho tiež použiť ako sérum na celú tvár, krk a dekolt.

Použitie:

  • Pred cvičením alebo činnosťou vonku si Salubelle natrite pod pazuchy.
  • Predtým ako si nanesiete krém použite Salubelle lokálne ako čistiaci a vyhladzujúci podklad.
  • Naneste tenkú vrstvu Salubelle na tvár, krk a dekolt a potom aplikáciu zopakujte na oblasti, na ktoré sa chcete najviac zamerať (napríklad vrásky na čele atď.).
  • Aplikujte Salubelle na zníženie výskytu škvŕn a problémových oblastí.
  • Používajte túto zmes esenciálnych olejov ako súčasť svojej rannej a večernej rutiny v starostlivosti o tvár.

Netradičné použitie:

Ak sa bavíme o zmesi Salubelle, je tu tiež niečo, čo nie každý vie. Môžete ho totiž použiť ako hojivú tyčinku pre dospelých i deti, takže kedykoľvek máte rezné rany, odreniny, narazenú pokožku, alebo akékoľvek podráždenie pokožky, vytiahnite tento olejček a natrite ním tieto časti. Funguje celkom rýchlo.

Taktiež ho môžete použiť na jazvy akéhokoľvek typu. Aplikujte priamo na jazvu, pomáha rozprúdiť cirkuláciu a podporuje opravu tkanív.

Pre budúce mamičky je to tiež veľmi užitočný pomocník. Polovicu fľaštičky vylejte do plnej fľaše frakcionovaného kokosového oleja a natierajte ním rastúce bruško každý deň. Pomáha predchádzať tvorbe strií, keďže sa vaša pokožka naťahuje a tiež svrbí. Môžete ho hneď použiť aj po narodení bábätka na oblasť perinea tak, že do malej fľaštičky s rozprašovačom dáte frakcionovaný kokosový olej a tretinu zo zmesi Salubelle a posprejujete vždy po použití toalety. Je to neuveriteľne upokojujúce!

Tento olejček je tiež skvelý na podporu štítnej žľazy. Aplikujte ho od ucha cez krk až k druhému uchu.

Salubelle môžete použiť aj ako deodorant aplikovaním pod pazuchami.

Návod na použitie:

Len na povrchové použitie. Prejdite po pokožke, aby ste ju prevoňali, dopriali jej starostlivosť alebo použite na masáž tvárovej oblasti.

Upozornenie:

Môže spôsobovať citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou konzultujte užívanie oleja so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútorným uchom a citlivým oblastiam.

Podobné články