fbpx

Zlepšite si zdravie a získajte až 150eur v januári a februári 2015

Už viac než dva roky píšem na svojej stránke o účinkoch esenciálnych olejov, zaoberám sa postupmi pri rôznych ochoreniach a zverejňujem skúsenosti, ktoré ľudia aj tu na Slovensku s prírodnými postupmi zažili a vyskúšali.

Verím tomu, že príroda nás dokáže uzdraviť na všetkých úrovniach: fyzickej, emocionálnej, duchovnej, mentálnej aj materiálnej (finančnej). Verím, že dôvodom, prečo sme tu na zemi je, aby sme sa naučili byť šťastní.

Keď alchymista Paracelsus uviedol ako novinku v medicíne používanie anorganických látok, pretože podľa jeho názoru vzhľadom na to, že tieto majú takú dlhú životnosť, že sú skoro nezničiteľné, môžu nápodobne predĺžiť život aj nám, ponúkol alternatívu vtedajšej medicíne založenej na prírode, ktorá mala tisícročia starú tradíciu.

Esenciálne oleje, keďže sú to čisté aromatické látky, teda len a iba to, čo slúži danej rastline ako ochrana pred zničením, majú životnosť tiež skoro neobmedzenú (pri správnom skladovaní, pretože vystavovanie slnku a teplotám nad 25 stupňov, či pod 0 stupňov im škodí). Navyše je to príroda v jej najčistejšej podobe.

Známi aj predtým neznámi mi denne hlásia skúsenosti, s tým, že v prírode naozaj našlihappy meeting pomoc. Často sú to skúsenosti až úsmevné, keď pri používaní esenciálnych olejov odchádzajú nielen potiaže, kvôli ktorým ich použili, ale aj mnohé ďalšie. Napríklad keď človek po použití levandule na popáleninu zároveň lepšie spí, alebo pri oregane na odstránenie bradavice zmizli problémy s mykózami. Navyše bez vedľajších účinkov a poškodzovania pečene a iných filtračných orgánov.

Je mnoho vecí, ktoré by som mohla o esenciálnych olejoch povedať, ktoré by mohli pomôcť individuálne aj Vám. Viem, že vedomosti a princípy, ktoré (bezplatne) učíme môžu pomôcť každému, kto ich ešte nepoužíva, uzdraviť sa na všetkých úrovniach bytia. Preto som sa aj z kolegyňou Monikou zapojila do niečoho, čo sa volá Diamantový klub.

Diamantový klub je vynález ľudí, ktorí sa zaoberajú celostným zdravím, a ktorí jedného dňa zistili, že keby mali pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú, museli by sa naklonovať. Tak sa naklonovali (alebo ináč povedaní zduplikovali) takým spôsobom, že podporujú ľudí, ktorí budú robiť to, čo robia oni. Preto nám preplácajú cestovné a iné náklady spojené s učením o celostnom zdraví.

A tak Vám vieme poskytnúť tieto veci:

  1. Každý (týka sa to zatiaľ celého Slovenska a Českej republiky), kto by sa osobne chcel so mnou a s Monikou, alebo aj osobitne stretnúť a mať bezplatnú zdravotnú konzultáciu, môžete mi zavolať a dohodneme termín. Kvôli časovej efektivite by som Vás rada poprosila, aby ste o tom povedali a známym, aby sme sa v jednom meste stretli všetci naraz.
  2. Všetci, ktorí sa takéhoto stretnutia s nami zúčastnia a rozhodnú sa, že si urobia veľkoobchodný účet na nákup prírodných riešení a esenciálnych olejov (s ktorým je 25% zľava na všetko už od prvej objednávky, navyše nepredstavuje záväzok na akékoľvek ďalšie objednávanie) a objedná si produkty vo výške cca 120 eur, získa 25 bodov (to je akokeby 25 eur) na výber produktov zdarma a olej proti migrénam Past Tense v hodnote 27,20 eur.
  3. Kto si následne objedná aj v nasledujúcom mesiaci za 120 eur, dostane, 125 bodov/eur na výber produktov zdarma.

Takže ak by ste sa chceli zdravotnú konzultáciu priamo od európskej zakladateľky Moniky Baťkovej, alebo odo mňa (ja som tiež, ale znie to lepšie, keď poviem, že ona), alebo Vás zaujali výhody Diamantového klubu, prosím zavolajte mi (Martina Valníčková – Tel. +421-907-718958) alebo email info@esencialneoleje.sk, a naplánujeme stretnutie.

Tešíme sa na stretnutie s Vami, Monika a Martina.

Podobné články