fbpx

Zmesi proti zahlieneniu / upchatému nosu

Natrite  Breathe, mätu a eukalyptus alebo melaleucu (čajovník) na hrudník a krk (potom je dobré dať si na to teplý obklad)

Pite 2-3 kvapky citrónu vo vode

Olej Zendocrine 5 kvapiek v gelovej kapsuli raz denne

Boydov respiračný spinálny recept zo Symphony of Cells
Čistenie GX a PB Assist  ( GX 10 dní, PB  5 dní, počkajte 10 dní a potom opakujte 3 krát)

Ďalšia pomoc:

Natrite Breathe, melaleucu (Čajovník), frankincense (kadidlo) a On Guard na spodok chodidiel

On Guard cukríky proti kašľuThroat_drops_bag_82211_181x199

Nedovoľte, aby vás zastihla chrípková sezóna nepripravených! Ochranné cukríky na hrdlo od dōTERRA® On Guard  poskytujú pohodlný spôsob, ako mať výhody z imunitu podporujúcich vlastností On Guardu. S čisto prírodnou organickou trstinovou šťavou a organickým sirupom z hnedej ryžie, tieto  cukríky vám pomáhajú hrániť sa pred patogénnymi mikróbmi v ústach a hrdle*, podporujú fixnú aj mobilnú funkciu imunity*, a pomáhajú upokojiť vyschnuté, drsné hrdlo.
On Guard Protecting Throat Drops (34050005)

MC: €20.00 VC: €15,00

Navštivit eShop

Pite On Guard vo vode alebo v gelovej kapsuli

Použite  On Guard cukríky proti kašľu/na bolesti hrdla. Už som videla ako okamžite utíšili záchvat suchého kašľa!  Výborné proti štekleniu v hrdle.

Rozptyľujte Breathe

Natrite Digestzen na hrudník a hrdlo a dajte si 2 kvapky  DigestZenu na jazyk a prehltnite aby ste rozpustili hlieny.

Zmiešajte kokosový olej a 1kv Oregana a 1kv On Guardu na vyťahovanie toxínov pomocou olejov. (Držte v ústach tak 15 min, aby ste vytiahli toxíny a baktérie u úst a tela a potom vypľujte. Neprehĺtajte

-dajte si 2 kvapky citrónu, levandule a mäty do malého množstva vody a vypite (táto zmes proti alergii funguje aj proti kašľu)

Zadková bomba: (Použite pri mokrom kašli, hlieny sú v pľúcach, kašeľ je vážny, nekontrolovateľný, alebo vás šteklí hlboko v pľúcach):

Do želatinovej kapsule dajte 5 kvapiek breathe, 3 kv Frankincense a 10 kv kokosového oleja.    Toto je najlepší spôsob ako sa oleje dostanú priamo do pľúc, aby zvládli vírus hlboko v pľúcach

Ďalšie odporúčanie je dať do kapsule 5 kv breathe, 5 kv Frankincense a 5 kv limetky. Vkladajte každé 2-3 hodiny až kým nepríde úľava.

Podobné články