fbpx

Esenciálne olej na horúce dni

Je ti teplo dievčatko? Teplo deduško, teplo
A nie iba dievčatku. Všetkým nám je teplo a všetci to nejak riešime po svojom. Niekto klimatizáciou, niekto v bazéne, alebo s hlavou v mrazáku…
A niekto napríklad aj esenciálnymi olejmi. Je niekoľko chladiacich esenciálnych olejov a viem, že fungujú, pretože som ich už mala možnosť vykúšať. Prvé dva sú Mäta a Eukalyptus. Mäta dokáže skoro okamžite znížiť horúčku, takže dáva zmysel, že bude dobrá aj na celkové ochladzovanie tela.

Úvodný balíček esenciálnych olejov doTERRA

Balíček Úvod do esenciálnych olejov obsahuje audio CD a príručku a 5 ml fľaštičky dōTERRA Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy Levanculu, Citrón a Mätu. Táto úžasná prezentačná krabička tiež obsahuje navrhované spôsoby použitia týchto olejov, čím poskytuje vašim záujemcom okamžité skúsenosti s výhodami esenciálnych olejov, ktoré dokážu zmeniť život.

Intro Kit – 1 pk (32180005)

MC: €28.25 VC: €21,00

Produktový katalóg

Môžete použiť frakcionovaný kokosový olej, ako základný olej, aby ste to mohli naniesť na väčšiu oblasť. Eukalyptový olej funguje rovnakým spôsobom. V skutočnosti som si práve natrela Eukalyptový olej na zátylok, na čelo a na ramená a po tele mi behajú príjemné zimomriavky!

Ak mate tieto oleje vyskúšajte ich, príjemne to chladí.
Iné oleje, ktoré na ochladenie môžete vyskúšať sú Levandula, Melaleuca (čajovník), Roman Chamomile (harmanček rímsky) a väčšina citrusových olejov. Môžete tiež tieto oleje rozptýliť do vzduchu, alebo si ich pridať do vane a kúpať sa v nich. TIež som počula o ľudoch, ktorí si dali kvapky oleja do lavóra chladnej vody a dali do nej utierku celí sa s tou chladivou vodou natreli. Toto je skvelý spôsob, ako sa schladiť bez zapínania klimatizácie a zvyšovania svojho účtu za elektrinu.
Želám skvelý a chladivý deň Martina

Podobné články