fbpx

Aromatouch a jeho netradičné použitie

Dnes predstavíme zmes esenciálnych olejov Aromatouch. Vysvetlíme ako a na čo sa používa, ale tiež vám prezradíme aj pár netradičných trikov.

Ako dôležitá súčasť doTERRA AromaTouch techniky, táto masážna zmes poskytuje ukľudňujúce a relaxačné účinky vďaka kombinácii esenciálnych olejov, ktoré pridávajú do masáže dôležité zložky. Vďaka nim má človek príjemné výhody.

Táto zmes kombinuje esenciálne oleje Cyprus, Pepermint, Majorán, Bazalka, Grep a Levanduľa v dokonalej zmesi, ktorá dodáva veľa dôležitých benefitov do rôznych masážnych techník. Táto populárna zmes, ktorá je súčasťou AromaTouch techniky, je patentovanou metódou na aplikáciu éterických olejov na dosiahnutie hlbokého wellness zážitku pre celé telo.

Použitie:

  • Aplikujte na krk a ramená, aby ste poskytli pocit relaxácie a uvoľnili napätie.
  • Zmiešajte so základným esenciálnym olejom a použite na relaxačnú masáž.
  • Spravte svojim blízkym masáž rúk pomocou AromaTouch techniky.
  • Zmiešajte s Epsomovou soľou a ponorte sa do relaxačného horúceho kúpeľa.

Netradičné použitie Aromatouch:

Okrem klasického použitia tohto olejčeka na masáž a do relačného kúpeľa, túto zmes môžete použiť aj na preťaženie ucha a upchaté uši. Tak ak ste niekedy mali takéto preťaženie ucha napríklad keď niekam letíte, praská vám v ušiach, sú preťažené, necítia sa úplne v poriadku, môžete dať niekoľko kvapiek z tohto esenciálneho oleja a natrieť ho okolo uší. Nikdy nedávajte esenciálny olej dovnútra ucha. Pomôže to proti praskaniu v ušiach a trochu im to pomôže rozložiť sa. 

Ďalší tip na cestovanie je natrieť Aromatouch na chodidlá a lýtka. Pomôže to zlepšiť cirkuláciu, najmä počas dlhých letov alebo únavnou cestou v autobuse či vlaku, keď len sedíte a nemôžete sa poriadne hýbať. Tiež vám pomôže cítiť sa viac dobití energiou keď dorazíte do vašej destinácie. Aromatouch je tak jednou z tajných zbraní ako sa cítiť plný energie keď cestujete dlhé hodiny.

A čo by ste možno tiež vôbec nepovedali, tento esenciálny olej takisto zvláda detské záchvaty hnevu. Pre citlivú detskú pokožku vždy zrieďte so základným kokosovým olejom.

Podobné články