fbpx

Bolesti kĺbov? Príčiny, symptómy, riešenie

Bolesti klbovBolesti kĺbov: Príčiny, symptómy, riešenie

Kĺby sú miesta, kde sa stretávajú dve kosti, ako členky, kolená, bedrá, lakte. Bolesť kĺbov môže vážne limitovať pohyb, alebo ich úplne znehybní.

Čo spôsobuje bolesť kĺbov? Bolesti kĺbov môžu byť spôsobené zranením, vykĺbením, artritídou, rakovinou a pod.

Ako môžem úspešne riešiť tieto boesti? Pravdepodobne najlepší, najľahší a najlacnejší spôsob ako riešiť bolesti kĺbov je použiť esenciálne oleje Deep Blue a Wintergreen od  doTERRA.

Prečo použiť esenciálne oleje Deep Blue a Wintergreen? Poprvé, ak viete, čo sú to esenciálne oleje doTerra…viete, že dokážete riešiť väčšinu, ak nie všetky zdravotné problémy.

Ako? DoTERRA CPTG (certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy) pracujú spôsobom, ktorý navodzuje rovnováhu v celom tele. Čo sa týka zdravia, esenciálne oleje dávajú silu a alternatívny obranný systém pre vaše telo, aby sa mohlo samo „opraviť“.

Použitie CPTG esenciálnych olejov,  znamená, že používate vysoko kvalitné, bezpečné a 100% čisté esenciálne oleje priamo z ich skutočne pôvodnej rastliny.

Môžete použiť ktorýkoľvek z týchto dvoch esenciálnych olejov. Obidva Deep blue aj Wintergreen fungujú skvelo!

Všetko čo musíte urobiť, je jednoducho kvapnúť niekoľko kvapiek ktoréhokoľvek alebo aj obidvoch týchto esenciálnych olejov priamo na miesto, kde máte bolesť kĺbov.

Potom, pomasírujte daný kĺb. Nemusíte veľmi agresívne. Vaším cieľom je uvoľniť kĺb tak, že doňho vmasírujete esenciálne oleje.

Toto urobte toľko krát počas dňa, koľko potrebujete, ako dlho potrebujete!

Výhody používania esenciálnych olejov:
– Certifikované, čisté Terapeutickej triedy (garantované bezpečné čisté oleje)
– Prírodné a bez syntetických zložiek
– Účinkujú rýchlo
– Môže ich použiť každý (nemusíte ísť na pohotovosť, urobíte to priamo doma)
– Fungujú!

Môžete si ich ľahko objednať na stránke v nasom e-shope, na tel. čísle  0907-718958, alebo sa dokonca môžete stať oficiálnym členom doTerra so zvýhodnenými cenami.

viac Info na stránke.

 

Podobné články