fbpx

Nápady na Vianočné darčeky

doterra darcekyMy všetci máme vo svojom živote ľudí, ktorým skrátka … nevieme čo dať na Vianoce, nemám pravdu? Alebo ste svojim milovaným, už dali všetko, na čo si dokážete spomenúť … a túto sezónu, už naozaj neviete čo dať.  A Čo tak napríklad darovať niečo, čo im zlepší zdravie?

Urobila som zoznam nápadov, ktoré možno umožnia, aby vaše nakupovacie zážitky prebiehali troche hladšie…a viete čo, kým sa venujete nákupom, ak ste v strese, alebo pociťujete úzkosť, či všetko stihnete pred vianocami, možno by ste si mohli zaobstarať Bal­ance , aby ste ho mali po ruke (ja som si istá, že ho v predvianočnom čase použijem)!

Tieto Nápady sú zo stránky Pin­ter­est.  Tam som čerpala svoje inšpirácie. Ak hľadáte  obrázok, alebo nápad, ako by realizácia týchto nápadov mala vyzerať, pozrite si túto stránku~Pin­ter­est Inspiration!

 1.  Pre pacienta: lemon (citrónový olej), med, čaj, balsam na pery, balížek hygienických vreckoviek a hrnček nadmernej veľkosti
 2.  Pre niekoho, ktor potrebuje trochu rozmaznať:  doTERRA spa kit (Bal­ance, Seren­ity, Cit­rus Bliss, Deep Blue), sock cup­cake, diffuser
 3.  Pre cestovateľa: balíček na cesty (levadula, divoký pomaranč, pep­per­mint, Aro­ma­Touch), male fľaštičky, krabičku na uloženie, napr. od cukríkov Altoid funguje skvele, prípadne kľúčenku na 8 olejov)
 4.  Na nechtíky:  lak na nechty, peeling na chodidlá, esenciálny olej Purify (pomôže aj v prípade, ak má niekto pleseň na nechtoch), set na pedikúru
 5.  Pre kuchára:  darček špagetovej večere – Cedidlo na cestoviny, cestoviny, omáčku, oregano, Fľašu hroznového džúsu (pôvodne tam bolo víno, ale ja sa prihováram za bezalkoholickú verziu)
 6. Pre začínajúceho kuchára:  doTERRA set na varenie; chňapky, zásteru, niekoľko olejov do varenia (kôprový, bazalkový, oregánový, zázvorový atď.)
 7.  Pre nového majiteľa domu:  citrón, ostrožltý džbán, Pep­per­mintové koláčiky
 8.  Pre milovníka čokolády: veľkú šálku, horúcu čokolády (v prášku), pep­per­mintový olej
 9.  Pre atléta: Deep Blue krém , zmes Aro­ma­Touch, fľaša na vodu
 10.  Pre novú mamičku: Taška na plienky naplnená doma vyrobenými utierkami na zadoček, krém na zapareniny (doma vyrobená)
 11.  Pre stredoškoláka:  InTune – Zmes na sústredenie, On Guard, Pep­per­mintový olej (na bdelosť)
 12. Pre dieťa: doma vyrobená plastelína s použitím esenciálnych olejov, kartička s receptom a esenciálny olej
 13. Pre toho, komu sa cnie po domove:  mäkučké plyšové ohrievacie zvieratko, levan­dula, alebo zmes Serenity
 14.  Pre učiteľa:  doTERRA OnGuard (alebo niektorý z on Guard produktov), Lemon (citrónový olej) na čistenie bielych tabúľ, suché zmazávacie fixky
 15.  Pre nevestu:  v tomto prípade buďte tvoriví a vyrobte mile básničky ku každému oleju… doTERRA Seren­ity pre noc pred svatbou, doTERRA Bal­ance na chôdzu k oltáru, pep­per­mint na doplnenie energie uprostred svatobnej hostiny, doTERRA Deep Blue pre nevestu aj ženícha na vytancované nohy.
 16. Pre suseda, alebo priateľa:  čokoľvek ručne vyrobené . piling, balsam n apery, čistič na ruky, balíček bomba proti chrípke
 17. Pre rodinu: Balíček rodinný lekár, Balíček Home Essentials (Základy pre domácnosť)
 18.  Pre otecka:  Doma vyrobený gél na holenie, čistič na gril, doma vyrobená kolínska
 19.  Pre kohokoľvek:  Uvodný balíček Intro­duc­tion Kit (lemon, laven­der, pep­per­mint) 5ml, Vianočná krabička Holiday box (Divoký pomaranč, Pep­per­mint, OnGuard)

Máte nejaké skvelé nápady na Vianoce Vy? Prosím povedzte, napíšte mi ich. Budem sa veľmi tešiť.

Veselé Vianoce!

Podobné články