fbpx

Späť do školy s dōTERRou

Prichádza nový školský rok.

So začiatkom školy začínajú v rodinách nové starosti. Zvoní školský zvonček a tiež aj ranný budíček. Kratšie jesenné dni prinášajú hektické nástupy sp§ť do krúžkov, športov, a kalendáre sa plnia doplna, a sezóna nádchy a chrípky začína znovu strašiť. A prázdninové dni sa tak rýchlo míňajú.

Čo tak sa pripraviť na najlepší školský rok všetkých čias? Môžete použiť tieto nápady, aby ste pripravili svoju rodinu na to, čo nás čaká.

Ochrana proti baktériám

Štatistiky ukazujú, že mladšie deti majú nádchu v priemere šesť až desať krát ročne. Spolu tieto deti (číslo počíta s deťmi v USA) vymeškajú viac než 22 miliónov dní školy, kvôli nádche samotnej. Keď sa mnohé deti delia o školské pomôcky, hrajú sa spolu cez prestávky a jedia spolu obedy, nie je sa čomu diviť, že sa škola môže stať živnou pôdou pre baktérie. Šance sú, že vaše dieťa tento rok zo školy prinesie viac, než len domáce úlohy.

zmes na imunitu
Zmes On Guard

Nenechajte sezóny nádchy a chrípky, aby vás zastihla nepripravených.

  • Zmes On Guard, ktorá obsahuje Klinček, škoricu, divoký pomaranč, eucalyptus a rozmarín, je výborným základom pre výrobu napr. Prírodného dezinfekčného prostriedku na ruky. Stačí ked do sprejovacej fľaštičky dáte 100 ml vody 10 ml frakcionovaného kokosového oleja a 15 kvapiek On Guardu a na rukách nielenže nebudete mať  baktérie, ale takýto dezinfekčný prostriedok je dobrý pre vaše zdravie. A keď ho date dieťaťu do školy, tak aj pre zdravie vášho dieťaťa.

    t_OnGuard_Drops
    Cukríky On Guard
  • Cukríky On Guard sú príjemným riešením, ako mať úžitok z imunitných vlastností On Guardu. Je dobré mať zopár týchto cukríkov ako prevenciu a dávať ich deťom, pomôžu aj keď už cítime v hrdle nejaké škriabanie.
  • Zmes On Guard essential je bezpečná na použitie na povrchoch v kuchyni, ktoré prichádzajú do kontaktu s jedlom, na čistenie rôznych povrchov a na difúzovanie, ktoré nielenže prečistí vzduch (a odstráni vírusy a baktérie, ale vytvorí aj príjemnú náladu.

Pomoc pri stravovaní

Školy sa snažia zlepšovať zlepšovať úroveň výživy v školských jedálňach. Dokonca sa do škôl donášajú jablká, ktoré deti môžu jesť a ako štát, tak I školy samotné robia mnohé zmeny, aby naše deti mohli byť zdravšie. No je tiež na rodičoch, aby urobili svoju časť. Pomôžte svojmu dieťaťu, aby robilo zdravé rozhodnutia ohľadne svojho jedálnička. Popri tom, správne trávenie môžete podporiť zmesou Digest Zen a tiež probiotikami PB assit, účinnou zmesou priateľských probiotických baktérií, ktoré podporujú zdravé tráviace funkcie a imunitu. Detské vitamín A-Z chewables, ktoré sa nemusia zapíjať a omega 3 mastné kyseliny IQmega, môžu vášmu dieťaťu dodať práve tú chýbajúcu časť živín, ktorú niekedy aj pri najlepšom stravovaní už v strave naplno nedostaneme. Omega 3 mastné kyseliny sú pre mozog veľmi dôležité a telo si ich nevie vyrobiť samo. IQ mega poskytujú certifikovaný čistý zdroj Omea 3 s príjemnou chuťou CPTG divokého pomaranča. .

Nálada vhodná na učenie

Prvý deň v škole, nova škola, noví učitelia a niekedy aj nachádzanie nových kamarátov niekedy môže deti stresovať. Môžu mať tažkosti zostať sústredení a občas môžu zažívať pocit nenapojenosti. Stromová, teplá vôňa uzemňujúcej zmesi Balance, vytvára pocit pohody . Nádherná vôňa navodzuje pokoja a pocit rovnováhy. Keď si trochu privstanete a dáte do difuzéra túto zmes, keď sa vaše dieťa ráno chystá do školy, alebo ju to nanesiete na spánky, na chodidlá, zátylok – môže to byť výborný spôsob ako pripraviť dieťa na školský deň.

Serenity Calming BlendStres je jedným z hlavných prispievateľov k vzniku ochorení. Dokonca sa odhaduje, že viac než 90% všetkých návštev u lekára je o ochorenia spôsobených stresom. Našťastie deti nemusia pociťovať vplyv stresu tak ťažko ako dospelí, ale deti sa veľmi vážne môžu obávať vecí ako napr. ako dopadne zložitá písomka, test, projekt, alebo ako si získa kamarátov, prípadne, či naplní očakávania rodičov? Serenity je zmes zložená z olejov, ktoré upokojujú a pomôžu sa uvoľniť a relaxovať. Keď ju večer nanesiete na chodidlá, alebo kvapnete 2-3 kvapky do vane, Serenity od dōTERRy sa môže stať skvelým spôsobom ako podporiť výdatný spánok a pripraviť žiaka na nový deň.

Známky predurčujú budúcnosť nášho dieťaťa a schopnosť dieťaťa učiť sa a zapamätať si, ovplyvňuje jeho známky. Citrus Bliss a Peppermint majú schopnosť oživiť našu myseľ, občerstviť zmysly a zlepšiť program v pamäti. Difúzujte tieto oleje počas učenia a zlepšíte schopnosť dieťaťa sústrediť sa a mať jasnú myseľ. Zmiešajte do malej fľaštičky, aby to vaše dieťa mohlo zobrať so sebou a naniesť sin a zátylok, keď si bude potrebovať spomenúť, čo sa naučilo. Emocionálna spomienka na tú vôňu pomôže dieťaťu spomenúť si.

Návrat do školy môže byť časom neustálych aktivít, keď beháme hore-dole a dúfame, že splníme to čo deň pre nás má. Dajte si rannú chvíľku a pripravte dieťa pred odchodom do školy, môžu vám pri tom pomôcť tieto produkty a tento rok, s nimi môže byť naozaj úspešný.

Podobné články