fbpx

Esenciálne oleje na každý deň

Citrus Bliss

15ml_CitrusBliss

Citruss bliss od dōTERRA®’ je občerstvujúca zmes, ktorá spája benefity citrusových esenciálnych olejov. Spájame mocné esencie divokého pomaranča, citrónu, grepu, mandarínky, bergamotu, tangerinky, and clementinky s náznakom vanilky pre vytvorenie tejto jedinečnej a harmonickej zmesi. s benefitmi, ktoré prevyšujú pozdvihuvanie nálady a odbúravanie stresu, má Citrus Bliss prirodzené úžinné zlúčeniny s čistiacimi vlastnosťami. Zmiešaný s vodou je Citruss bliss dokonalým riešením pre dezinfekciu pracovných dosiek a iných povrchov zatiaľ čo vydáva čistú sladkú vôňu. Na aromatické alebo masážne použitie.

Citrus Bliss – Invigorating Blend 15ml (31020005)

MC: €32,00 VC: €24,00

Navštivit eShop

Dr. David Hill prezentoval tento jednoduchý postup použitia esenciálnych olejov na zlepšenie každého dňa u každého človeka. Je to spôsob ako zažiť každodenné skúsenosti a získať okamžité výsledky používania esenciálnych olejov.

Aplikujte Mätu(Peppermint) a Kadidlo (Frankincense) na spodok chodidiel hneď po prebudení. Toto vás úplne prebudí, dodá vám energiu a elán do nového dňa

Rozptyľujte Citrus Bliss, alebo zmes akýchkoľvek iných citrusových olejov doTerra zmiešaných so zmesou Purify, alebo On Guard. Toto vám pozdvihne náladu a ochráni váš domov pred neželanými patogénmi.

Aplikujte Serenity na zátylok a spánky v strede dňa, aby ste zmiernili stres. Tiež použite kedykoľvek počas dňa, keď sa cítite vystresovaní.

Pridajte Mätu a Citrón(Lemon) do vody a pite počas dňa pre jemnú detoxikáciu tela.

Aplikujte Levandulu (Lavender) na spodok chodidiel večer na povzbudenie skutočného odpočinku pri spánku, alebo na odstránenie nespavosti.

Podobné články