fbpx

Koriander

15ml_Coriander_2Koriandrový olej získaný z koriandrových semienok je obľúbený v mnohých krajinách na rôzne použitia. Zdravotné terapeutické výhody koriandru majú rozsah od podpory trávenia až po podporu zdravej inzulínovej odpovede.

Zaujímavý fakt: Esenciálne oleje koriander a cilantro pochádzajú z rovnakej rastliny. Koriandrový esenciálny olej sa destiluje zo semien a Cilantro z listov.

Koriander bol skúmaný kvôli svojim mnohým prospešným vlastnostiam. Linalool, ktorý je kľúčovou zložkou koriandra rovnako ako aj iných esenciálnych olejov sa  preukázal, že poskytuje protizápalové účinky

Koriandrový esenciálny olej15ml_Coriander_2

Je obľúbený v mnohých kultúrach na rôzne použitia. Koriandrový esenciálny olej sa extrahuje s koriandrových semienok. Zdravotné terapeutické benefity koriandru, ktoré sa dajú pripisovať jeho  extrémne vysokému obsahu linaolu majú záber od podpory trávenia až po podporu zdravej inzulínovej reakcie. Na aromatické, masážne a vnútorné použitie.

Coriander – Essential Oil 15 ml (30780005)

MC: 35,20 VC: €26,40

Navštivit eShop

Tipy od dōTERRA:

Máte pocit, že vám chýba energia? Na zvýšenie hladiny energie vyskúšajte rozptyľovať koriander. Dobre sa mieša s esenciálnymi olejmi Bergamot, Škorica, Cypress, a Zázvor.

Natrite koriander na boľavé svaly po cvičení, na pomoc proti občasnej svalovke.

Použite na lokálne ošetrenie občasných výskytov vyrážok.

Máte recept, ktorý obsahuje koriander? Skúste ho nahradiť koriandrovým esenciálnym Koriander je môj najobľúbenejší olej. Používam ho pred spaním namiesto levandule. Jeho vôňa je božská.” -Holly Yaryan Hall

“Denne ho použivam so Slim & Sassy a Oreganom na udržanie správnej hladiny cukru.” -Charlotte Beard Vincent

 

Podobné články