fbpx

Balíček Celoživotná vitalita

Popis: Balíček Celoživotná vitalita je špecifický balíček nutričných doplnkov je od spoločnosti dōTERRA  „Alpha CRS+®, xEO Mega, a Microplex VMz®  je to program výživových doplnkov esenciálnych živín a energetických faktorov pre celoživotnú vitalitu a zdravie.“ Podobné výživové doplnky poskytujeme aj pre deti, a ostatných, ktorí nie sú schopní užívať kapsule v tekutej a žuvacej podobe.

Doplnky celoživotnej vitality od dōTERRA sú vyvinuté s účinnými hladinami esenciálnych živín a metabolických faktorov pre optimálne zdravie energiu a dlhý život. V kombinácii s Certifikovanými čistými esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy CPTG® od dōTERRA a zdravým životným štýlom, prirodzene podporujú celý život mladého vzhľadu, pocitu a života.

Balíček celoživotná vitalita

Doplnky celoživotnej vitality od dōTERRA sú vyvinuté s účinnými hladinami esenciálnych živín a mocných metBalíček celoživotná vitalitaabolických faktorov pre optimálne zdravie, energiu a dlhý život. V spojení s esenciálnymi olejmi dōTERRA’s CPTG a celoživotný záväzok k zdravému životnému štýlu dōTERRA, tiež prirodzene podporujú celý život mladšieho vzhľadu, pocitu, a života.

Lifelong Vitality Pack (34210005)

MC: €143,33 VC: €107,50

Navštivit eShop

Alpha CRS+® KOMPLEX BUNKOVEJ VITALITY

doTERRA Alpha CRS+® Komplex bunkovej vitality je vlastnou zmesou doTerra, ktorá spája účinné hladiny rastlinných extraktov, ktoré podporujú zdravé množenie a životnosť buniek  s dôležitými metabolickými faktormi bunkovej energie, aby vám pomohli žiť mladšie, dlhšie. Alpha CRS+® vyvinutá na každodenné úžívanie s xEO Mega a Microkomplexom VMz® ako základom výžovových doplnkov pre celoživotnú vitalitu a zdravie.

Primárne účinky

 • Podporuje zdravé rozmnožovanie a životnosť buniek  tým, že redukuje oxidačný stres na DNA a iné významné bunkové štruktúry
 • Podporuje zdravú inflamačnú odpoveď na oxidačný stres v bunkách
 • Podporuje bunkovú energiu tým, že podporuje zdravé mitochondrie a dodávaním metabolických faktorov na produkciu energie
 • podporuje zdravú bunkovú funkciu imunity
 • podporuje mentálnu jasnosť a zdravú funkciu mozgu

xEO Mega ESSENTIAL OIL OMEGA COMPLEX

doTERRA’s xEO Mega Esenciálny olej Omega Complex je jedinečnou zmesou  CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy® a zmes morských a suchozemských omega mastných kyselín. Omega mastné kyseliny pomáhajú podporovať zdravie kĺbov mozgu a kardiovaskulárne zdravie, podporujú zdravú imunitnú funkciu, a preukázali sa, že pomáhajú sprostredkovávať zdravú zápalovú odpoveď v bunkách. Jediná denná dávka xEO Mega poskytuje 1000 milligramov morských lipidov s 340 mg  ERA a 240 mg  DMA a zmesou rastlinných esenciálnych mastných kyselín. xEO Mega tiež zahŕňa 800 IU  prirodzeného vitamínu D, 60 IU  prírodného vitamínu E, a 1 mg čistého astaxantínu, a silý antioxidant karotenoid získaného z mikroalgae. Biodostupnosť receptu xEO Mega je podporená prostredníctvom systému asimilácie nanosomálnych lipidov a sú uzavreté do zeleninových kapsulí bez obsahu SLS.

Primárne výhody

 • Podporuje kardiovaskulárne zdravie redukciou oxidačného stresu a sprostredkováva zdravú bunkovu odpoveď na zápal
 • Podporuje zdravú funkciu a pohodlie kĺbov
 • Poskytuje dôležité modulačné živiny pre zdravú imunitnú funkciu
 • Ochraňuje proti oxidácii lipidov a podporuje zdravé fungovanie mozgu
 • Podporuje zdravú pokožku

Microplex VMz® MICRONUTRIENT COMPLEX

doTERRA’s Microplex VMz® Food Nutrient Complex celoprírodný, kompletne vyvážený recept biodostupných vitamínov a minerálov, ktoré v modernom jedálničku často chýbajú. Recept zahŕňa vyváženú zmes esenciálnych antioxidačných vitamínov A, C, a E, a energetický komplex B vitamínov obsiahnutých v patentovanej  glykoproteínovej matrici. Obsajuje tiež minerály vápnik, horčík, a zinok a 72 organických stopových minerálov pre optimálne zdravie kostí a metabolizmus. Mikroplex VMz® obsahuje doTERRA  rastlinnú zmes Tummy Tamer™ Mätu, Zázvor, a rascu na upokojenie žalúdka tým, ktorí možno zažili podráždenie žalúdka pri iných vitamínoch a minerálnych produktoch. Mikroplex VMz®  je uzavretý do zeleninových kapsúl bez použitia sodium lauryl sulfátu, neobsahuje pšenicu ani mliečne produkty, a neobsahuje žiadne produkty zo zvierat alebo syntetické prísady.

Primárne výhody

 • Poskytuje 22 esenciálnych vitamínov a minerálov na podporu normálneho rastu, fungovania a údržby buniek
 • Bojuje proti voľným radikálom antioxidačnými vitamínmi A, C, a E
 • Podporuje zdravý metabolizmus a bunkovú energiu
 • Podporuje zdravé kosti kalciom, magnéziom, zinkom a vitamínom C a  vitamínom D
 • Podporuje zdravú funkciu imunity
 • Podporuje zdravé trávenie
 • Poskytuje systémové výhody vitality a zdravia spojené s optimálnym príjmom esenciálnych živín

Úplné fakty a inštrukcie o týchto doplnkoch

LLV Alpha CRS+

Podobné články