fbpx

Slim & Sassy ponúka viac než chudnutie a krásu

Slim & Sassy – Metabolická zmes

Prečo je  Slim & Sassy najpredávanejším esenciálnym olejom od Doterra? Je množstvo dôvodov prečo sa tak veľa ľudí teší z úžasných výhod metabolickej zmesi  Slim & Sassy od doTerra. Najprv začnime tým, že si o tomto oleji čosi povieme.

Metabolická zmes  Slim & Sassy  je špeciálna zmes, ktorá rovnako ako ostatné  esenciálne oleje  doTerra ponúka kvalitu a vlastnosti 100% čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy. Je navrhnutá tak, aby pomohla zvládať apetít a túžbu po jedle medzi hlavnými jedlami počas dňa. Táto zmes obsahuje oleje z citróna, grapefruitu, zázvoru, mäty a škorice, žo z nej robí silnú kombináciu.  Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pridajte osem kvapiek do pohára vody a pite  medzi jedlami počas dňa, čo vám pomôže zvládať hlad a prekonať chute na jedlo. Tento olej tiež pomáha pozdvihnúť náladu a uvoľniť váš žalúdok. Výborne chutí a dá vode lahodnú príchuť. Je skvelá na podporu hydratácie pri cvičení. Tento olej má 0 kalórií, neobsahuje žiadne farbivá, ani sladidlá.

Zmes Slim & Sassy®

Metabolická zmes Slim & Sassy® od 15ml_SlimSassy_bdōTERRA® je vlastnou zmesou od doTERRA zložená zo 100% čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorá je vytvorená na to, aby pomohla kontrolovať apetít medzi jedlami. V Slim & Sassy sú esenciálne oleje grapefruit, lemon (citrón) , peppermint (mäta), ginger (zázvor), a škorica. Iba pridajte 8 kvapiek do pol litra vody (bežná veľkosť fľaše s vodou) a pite medzi zdravými jedlami počas dňa, aby vám pomohol kontrolovať hlad počas dňa, upokojil žadúdok a pozdvihol náladu. na masážne, aromatické aj vnútorné použitie.
Slim & Sassy – Metabolic Blend 15ml (31370005)

Cena: €33,60

Navštivit eShop

Ako to funguje

Zdravé telo ponúka celoživotnú vitalitu a energiu a pomáha predchádzať degeneratívnym ochoreniam. Je dôležité manažovať hmotnosť a zdravé telo, čo sa dá urobiť sledovaním príjmu jedla, ako jedného z najväčších faktorov. Najlepšie je jesť menej jedla a tiež nahradiť priemyselne vyrábané a procesované jedlo zdravými prírodnými jedlami.

Prijímajte menej

Dokážete si predstaviť, že sa pozeráte na krémeš a nepociťujete žiadnu potrebu ho skonzumovať jednoducho preto, že nepociťujete, že by vás priťahoval. To jedlo stale chutí skvele, ale vašu túžbu po ňom nie je vôbec ťažké prekonať. Jedlo môže byť emocionálne rovnako ako fyzické. Keď je človek hladný, dostáva silné signály z mozgu a rôznych častí tela, ktoré nám dávajú najavo, že potrebujeme živiny. Vo všeobecnosti keď odpovieme jedením, naše telo pocíti odmenu.

V rozvinutých krajinách ľudia často konzumujú omnoho viac kalórií, než potrebujú pre zdravý život. Zníženie príjmu skonzumovaných kalórií pri diéte pociťujeme ťažkosti, obzvlášť keď sú naše telá nastavené na naše národné kalorické stravovanie. Všetko čo je potrebné je  jesť zdravé jedlá v menších množstvách, používať  Slim & Sassy  a pravidelne cvičiť, aby ste dosiahli svoju ideálnu telesnú hmotnosť.

Primárne výhody

  • Slim & Sassy redukuje prehnanú túžbu po jedle a môže vám pomôcť znížiť príjem kalórií
  • Ponúka pomoc pri manažovaná apetítu a hladu medzi jedlami
  • Pomáha upokojiť žalúdok a gastrointestinálne nepohodli niekedy spájané s diétovaním*
  • Pozdvihuje a povzbudzuje dobrú náladu, ktorá sa spája s úspešným úsilím o stratu hmotnosti*
  • Podporuje zdravú hydratáciu počas diétovania, cvičenia a počas dňa*

Kto by mal používať Slim & Sassy?

Slim & Sassy Metabolická zmes je vyrobená pre tých, ktorí  pracujú na znižovaní hmotnosti. Je úžasnou podporou pri  pravidelnom cvičení a  jedení menšieho množstva jedla.

Podobné články