fbpx

Tyčinky Slim & Sassy na kontrolu chuti

Control-Cinnamon-Apple-Bar_Detail_US_SCWEB_v1Popis produktu

Prejedanie je jednou z najväčších prekážok pri boji s nadváhou. Je veľa dôvodov prečo sa prejedáme, rovnako ako aj spôsobov, jako sa prejedáme. Niekedy jeme, aby sme vyplnili emočnú prázdnotu, alebo jeme väčšie porcie, než by sme mali, alebo jednoducho jeme priveľa nesprávných jedál, a nie dosť ovocia alebo zeleniny. Pri regulácii hmotnosti najviac záleží na tom, jako manažujeme svoj apetít a či jeme, to čo by sme mali, v správnom čase a množstve.

Slim & Sassy® predstavuje spôsob, jako lepšie ovládať hlad a pomôže vám na ceste k lepšej kontrole nad hladom, a pri manažovaní hmotnosti a k celkovo lepšiemu zdraviu a pohode. Slim and Sassy Contrōl je prášková zmes v pohodlnom úzkom balení, ktorú si strategicky môžete zobrať a pouiť počas dňa na kontrolovanie svojho štítu. Contrōl je tiež dostupný vo forme tyčinky (podobnej muesli tyčinke), ktorá je k dispozícii v troch príchutiach. Contrōl obsahuje revolučnú prísadu vytaženú zo špenátu, korá v klinických štúdiách preukázala svoju schopnosť významne znížiť apetít až na šesť hodín

KONCEPT

Náš tráviaci systém sa tisícky rokov vyvíjal, aby zvládal surové a absolútne neupravované jedlá. Používal celých 7 metrov tenkého čreva, aby strávil a vstrebal tuky. Väčšinou sa tuk dostal až do spodnej časti tenkého čreva.

Avšak dnes jeme rafinované jedlá, koré sú na trávenie ľahšie a rýchlejšie než starodávne jedlá. Dnešné jedlá sa trávia rýchlo v hornej časti čreva a okamžite sa vstrebávajú, takže sa často vôbec nedostanú do spodnej časti. A kvôli tomu sa receptory tuku nemohli zapnúť a povedať mozgu, že už potrebujeme prestať jesť preto je dnes také ľahké prejedať sa. Nie je žádny problém s naším tráviacim systémom, iba při moderných rafinovaných jedlách nepracuje až tak optimálne.

CONTRŌL Slim & Sassy Contrōl obsahuje novú, čisto prírodnú a klinicky overenú prísadu zo špenátu, ktorá sa volá Appethyl™ . Špenát má obzvlášť velký obsah živín, nazývaných tylakoidy. Tylakoidy sa v klinických štúdiách preuiázali schopnosťou spomaliť trávenie a vstrebávanie tukov, za účelom optimálního funkovania mechanizmu nasýtenosti. Keď sa spomalí trávenie, hormón v našom gastrointestinálnom systéme, nazývaný cholecystokinín (CCK) vyšle signál do mozgu a dá nám vedieť, že sme sýti.

Bez ohľadu na to, čo vám ktokoľvek hovorí, neexistuje žiadna zázračná pilulka ani nič, čo by vyvážilo nesprávne spravovanie a málo, alebo židne cvičenie. Všetky systémy na manažovanie hmotnosti musia zahŕňať vybalancovanú výživu a dobrý cvičebný program, na zabezpečenie efektívnej a udržateľnej zmeny životného štýlu. Contrōl a ďalšie zložky programu Slim and Sassy®, vám dajú viac nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť na tejto ceste.

STICK PACKS (úzke balenia) Na to aby sme dosiahli plnú nasýtenosť, je potrebné dodať 5 gramov špenátového výťažku do každej porcie. Prášková zmes v pohodlnom úzkom balení bola vytvorená na to, aby vám toto množstvo dodala. Jej chuť je příjemná a dá sa zmiešať s vodou, TrimShakom, alebo obľúbeným nápojom. Je zelenej farby a jej zloženie je tiež veľmi zelené, keďže je to celistvý doplnok výživy. Prírodné prísady sú zmiešané so 124 mg našej metabolickej zmesi Slim & Sassy.

TYČINKY Pre tých, čo majú raz za čas radi zmenu, máme tiež k dispozícii tri příchutě týchto tyčiniek.

V každej z nich je päť gramov Appethylu™. Sú k dispozícii v príchutiach škorica, citrón a marhuľa a dajú sa kúpiť v balení po 10.

Podobné články