fbpx

Whisper – Ženská zmes

Whisper – Ženská zmes je komplexná a rozmanitá zmes, ktorá hladí zmysly a prepája sa s našou jedinečnou chémiou, čím obr. whispervytvára unikátnu osobnú vôňu. Každý esenciálny olej v tejto zmesi poskytuje arómu, ktorá je lákavá sama o sebe, ale pri ich synergickom spojení tieto oleje ponúkajú jedinečnú vôňu, ktorá je tajomná a príťažlivá pre myseľ i zmysly pre toho, kto ju nosí, I pre toho, čo ide okolo. Éterické vône najcenenejších kvetov v parfumérskom aj aromaterapeutickom priemysle Jasmínu a Ylang Ylangu sa spájajú s teplými a korenistými vôňami Pačuli, Vanilky, Škorice, a Kakaa, takže táto zmes nemá súpera v komplexnosti a aromatickom vplyve.

Applikácia: aromatická, masážna, nemusí sa riediť. Zložky: esenciálne oleje z kôry Bergamotu, kvetu Ylang Ylangu, listu Pačuli, zrna VanilkyAbsolute, kvetu Jasmínu Absolute, kôry Škorice, Labdana, koreňa Vetiveru, Havajského Santalového dreva, zrna Kakaa Absolute, kvetu Ruže v základe frakcionovaného kokosového oleja.

Popis vône: Pižmová, teplá, korenistá, nežná, sladká

POUŽITIE:

  • Po sprchovaní naneste na zápästia, a vytvoríte tak jedinečnú a nádhernú vôňu, ktorá akcentuje chémiu vášho tela.
  • Difúzujte večer. Získate tak teplú vôňu, ktorá hladí a vzrušuje zmysly.
  • Kvapnite na neglazovanú keramiku, pre dlhotrvajúcu vôňu, ktorá podporuje pokojné emócie počas dňa.
  • Zmiešajte s Telovým mliekom na tuky a telo (Hand & Body Lotion) a budete mať krásny hydratačný krém.

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Difúzovanie: Kvapnite 3 – 4 kvapky do difuzéra (do difuzérov na vodu dolejte vodu)

Masážne použitie: Naneste jednu až dve kvapky na želanú oblasť. Zrieďte s dōTERRA Frakcionovaným kokosovým olejom, aby ste minimalizovali akúkoľvek možnú senzitivitu pokožky.

UPOZORNENIE: Možná senzitivita pokožky. Udržujte z dosahu detí. Keď ste tehotná, dojčíte, alebo pod dohľadom lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútrom ucha a citlivými partiami. Vyhnite sa slnku a UV žiareniu 12 hodín po aplikácii produktu. (Keď idete na slnko, nenanášajte si to na odhalené časti.

Podobné články