fbpx

Zhoďte kilá so Slim and Sassy – Karlelina cesta k zmene

Slim & Sassy: Karlel

Iba pred siedmimi mesiacmi, Karlel Crowley vážila 96 kg. Spomína si aká bola smutná a neistá. Teraz zhodila viac než 30 kíl a cíti sa zdravšie a šťastnejšie, než kedykoľvek predtým. Nedávno sa dokonca zúčastnila na najväčšej fitness súťaži na Hawaii— Paradise Cup 2Karlel-Before-and-After013.

Moja rodina má históriu cukrovky, morbídnej obezity a rakoviny. Mám problem so štítnou žľazou, lepkom a alergiou na pšenicu, okrem iného. Uvedomila som si, že musím urobiť niekoľko vážnych zmien v mojom životnom štýle a zdraví. Viac, než čokoľvek iné som potrebovala byť dobrým príkladom pre svoju rodinu a priateľov. Verila som, že keď to dokážem, že ma možno budú nasledovať a to sa aj stalo! Moja sestra a mama spolu zhodili skoro 30 kíl a pokračujú na ďalšej ceste chudnutia s výzvou Slim and Sassy . Musíte najprv milovať sám seba a všetko ostatné príde.

Moja cesta k zdraviu sa začala v januári 2012, keď som sa po prvý krát prihlásila do súťaže Slim & Sassy. Dokážala som zhodiť 15 kg, čo bolo skvelé, ale bolo veľmi ťažké udržať to a tak som väčšinu soho nabrala späť. a zostala som dlho na jednom bode, pretože som úplne nenasledovala to, čo som robila po tie prvé tri mesiace, keď som bola motivovaná a používala som doterácke produkty.

V januári 2013, po výlete do Karibiku, som sa rozhodla, že už nebudem iba chudnúť. Chcela som porozumieť tomu, prečo moje telo zhodilo hmotnosť a ktoré špecifické veci musím urobiť a zjesť, aby som si dlhodobo udržala zdravú hmotnosť. Onedlho potom som sa zoznámila s vynikajúcou koučkou a trénerkou Debbie Bullman. Povedala mi, že potrebujem cieľ a že ak sa skutočne chcem zmeniť, potrebujem urobiť záväzok. Ja som si dala za cieľ najväčšiu fitness súťaž na Hawaii, Paradise Cup 2013 v Novembri. Bikini som už nemala na sebe viac než 10 rokov a ona chcela, aby som ich nosila na javisku?

Mala som celulitídu na nohách, veľa tuku v spodnej časti tela a nadmerné brucho, ktoré sa zdalo, že nikdy nezíde. Nechcela som to urobiť , až kým som sa nevrátila z aprílovej doteráckej konferencie vedúcich v  Apríli. Vstúpila som do posilovne a povedala som, “Urobme to!” Trvalo niekoľko mesiacov zhodiť tie kilá. Musím vám povedať, že to nebolo ľahké! Musela som byť skutočne odhodlaná a disciplinovaná voči svojmu stravovaniu a cvičeniu. Moja trénerka ma povzbudzovala a dokonca sa rozhodla zapojiť sa do dōTERRA.

Zmes Slim & Sassy®

Metabolická zmes Slim & Sassy® od 15ml_SlimSassy_bdōTERRA® je vlastnou zmesou od doTERRA zložená zo 100% čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorá je vytvorená na to, aby pomohla kontrolovať apetít medzi jedlami. V Slim & Sassy sú esenciálne oleje grapefruit, lemon (citrón) , peppermint (mäta), ginger (zázvor), a škorica. Iba pridajte 8 kvapiek do pol litra vody (bežná veľkosť fľaše s vodou) a pite medzi zdravými jedlami počas dňa, aby vám pomohol kontrolovať hlad počas dňa, upokojil žadúdok a pozdvihol náladu. na masážne, aromatické aj vnútorné použitie.
Slim & Sassy – Metabolic Blend 15ml (31370005)

Cena: €33,60

Navštivit eShop

“Ak chcete zoťať strom, dajte si čas na ostrenie sekery” je jedno z mojich najobľúbenejších prísloví. Stálo to krv, pot, dōTERRA oleje a slzy na každodennej báze, aby som dosiahla svoj cieľ, ale tvrdá práca sa vyplatila.

Keď sa obzriem späť, každá minúta stála za to. Najprv sa ma ľudia pýtali, prečo , teraz sa pýtajú ako. Mahalo nui loa, ďakujem ti, dōTERRA za to, že si mi dala nástroje, ktoré boli potrebné na dosiahnutie mojich cieľov. A teraz mám nádherný nové život plný zdravia, šťastia a prosperity!

Program hubnutia

1. Napíšte si svoje prečo. Prečo to robíte? Odpoveď v prvom rade musí byť pre vás. Toto musí byť váš cieľ a nikoho iného.

2. Nájdite inšpirujúci obrázok, ktorý si môžete zavesiť na chladničku, písací stôl, do kúpelne, na zrkadlo, do auta ako pripomienku svojich cieľov.

3. Stanovte si týždenné, mesačné a štvrťročné ciele. Plánovanie je kľúčové, aby ste v tomto procese mohli byť úspešní. Toto je váš život- plánujte tak, aby ste boli úspešní.

4. Zostavte si jedálniček, ktorý na vás funguje. Pripravte si jedlá buď v sobotu alebo v nedeľu na celý týždeň. To vám ušetrí veľa času peňazí a energie.

5.Vypite približne 4 litre vody denne. Ćím viac vaše telo má, tý viac zhodíte. Je tiež skvelé vyplaviť z tela toxíny a udržiavať sa hydratovaní.

6. Dajte si tri až päť kvapiek Slim & Sassy 10 minút pred každým jedlom. Teraz už sú aj Slim and Sassy capsule, ktoré sú úžasné, takže môžete namiesto oleja vo vode si môžete dať jednu kapsulu pred jedlom. Toto zmierni váš apetít a pomôže vám vyhnúť sa cukrom a pridaným sladidlám počas dňa. Pite Slim & Sassy TrimShake raz denne medzi jedlami.

7.Vypracujte si plan cvičenia na aspoň 4 až 5 dní v týždni. Zahrňte doňho aspoň 30 min rýchleho cvičenia (cardio) denne. Môžete začať na 20 minútach a zvyšovať o 10 percent každý týždeň. Pridajte aspoň 2 až 3 dni posilňovania a cvičenia s činkami.

8. Robte si fotky každý týždeň a dokumentujte svoje výsledky v plánovači alebo na blogu.

9.Nepoužívajte váhu ako meradlo svojho úspechu. Zloženie vášho tela sa zmení, keď stratíte hmotnosť a získate svaly. To, čo chcete dosiahnuť, je aby vám boli voľnejšie šaty.

10. LifeLong Vitality Pack je každodenne absolútne nevyhnutný. Ja ho beriem hneď ako prvú vec ráno a medzi 1 až 3 hodinou poobede, keď mi klesne energia. Pre tých, ktorí sú na intenzívnom tréningovom programe, môžete pridať aj Mito2Max.

11. Používajte Deep Blue Rub a zmes Deep blue na stiahnuté svaly. Pre dodatočné výhody pridajte Frankincense a Wintergreen. Pamätajte si, že keby to bolo take jednoduché , nestálo by to potom za to.

12. Pravidelnosť je kľúčová. Musíte mať postoj “nech sa deje čo sa deje”. Správajte sa k svojmu program jedenia a cvičenia ako k svojmu podnikaniu a nešľapnete vedľa.

13. Doprajte si dostatok spánku. Buďte v posteli pred 22:30. Nemôžete podávať najlepšie výsledky, keď ste unavení.

Pozrite sa na Karlelin Flab to Fab 12-týždňový program krok po kroku, ktorý viedol k úplnej životnej transformácii. www.flab2fab808.com

*Tieto vyhlásenia neboli schválené Štátnym ústavom kontroly liečiv. dōTERRA produkty nie sú zamýšľané na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu chorôb. Tehotné alebo dojčiace ženy a osoby so známymi diagnózami by sa mali poradiť s lekárom o používaní produktov dōTERRA .

Podobné články