fbpx

Digest Zen – brucha a trávenia sen

DigestZen je jednou zo zmesí doTerra, ktorá sa považuje za veľmi účinnú metabolickú zmes (ako Slim and Sassy a Zendocrine). Je to obrovská aktívna úľava vo fľaštičke.

Skúsenosti Dr. Hilla s pacientmi a jeho výskum preukázali, že väčšina gastrointestinálnych (traviacích) porúch je následkom zápalu spôsobeného baktériami, vírusmi, parazitmi a inými mikróbami a nedostatkom správnej výživy a stresu.

Vlastnosti: Antibakteriálny, protizápalový, anti-mikróbny, proti nevoľnosti, anti-parazitický, protikŕčový, Upokojuje symptom po opici (alkohol, cukor, uhľohydráty alebo bielkoviny z mäsa) Upokojuje a zmenšuje kyselinový reflux, stimuluje obnovu poškodených tkanív v tráviacom systéme, niektorým ľuďom táto zmes redukovala polypy v tráviacom systéme.

DigestZen®DigestZen®

Mnohé esenciálne oleje už boli prostredníctvom výskumu uznané za silné činitele, ktoré pomáhajú obnovovať normálnu rovnováhu tráviaceho systému. DigestZen® využíva výhody týchto zavedených teraputických zložiek z zmesi čistých esenciálnych olejov. Každá zo zložiek :Ginger (zázvor), peppermint (mäta), tarragon, fennel (fenikej), caraway, coriander (koriander) a anise (aníz) má špecifické vlastnosti, ktoré dodávajú k celkovej účinnosti tejto silnej zmesi. Pri vnútornom použití DigestZen od dōTERRA® prináša uľudňujúcu digestívnu úľavu. Na aromatické, masážne aj vnútorné použitie.

DigestZen – Digestive Blend 15ml (31030005)
Cena: €48.00

Navštivit eShop

Zázvor: protikŕčový a proti nevoľnosti, rozpúšťa staré hlieny, ohrieva a upokojuje, môže inšpirovať k odvahe, je skvelou podporou trávenia; zohrieva tkanivá a orgány, pozdvihuje a motivuje ducha. Vynikajúci na zotavovanie sa z Reumatickej horúčky.

Mäta: Uvoľňuje hladké svalstvo čriev a podporuje peristaltiku. Upokojuje a chladí celé telo. Zabíja baktérie, parazity, kvasinky, huby a plesne. Známa pomoc na odstránenie ťažkostí z otravy jedlom, zvracania, hnačky, zápchy, plynatosti, zapáchajúceho dychu,koliky, nevoľnosti a kinetózy. Podporuje spracovanie žlče. A redukuje teplo z horúčky, takže telo môže pracovať na obnove zdravia s menším nepohodlím.

Tarragon: Antiseptický a bojuje proti črevným parazitom a infekciám močového ústrojenstva; protiinfekčný, predchádza fermentácii v črevnom trakte, Pomáha vstrebávaniu vitamínov B Complex v črevnom trakte. anti-micorbiálny, redukuje svalové kŕče, je skvelým pomocníkom pri úľave on infekcií močového ústrojenstva.

Koriander: Upokojuje pancreas a žlčník, okrem toho pomáha pri spracovávaní živín; protizápalový, protikŕčový, a zlepšuje okysličovanie. Zvyšuje činnosť základných tráviacich enzýmov tak, aby sa živiny mohli vstrebať a vytvárať nové zdravé bunky.

Fenikel: Pomáha zlepšovať trávenie tým, že podporuje pečeň. Môže tiež vyrovnávať hladiny hormónov;

Rasca: Potlačuje kyselinový reflux, protizápalová, antidepresívum, anti-parazitická, dobra na úľavu od plynatosti a bolesti z koliky.

Aníz: Upokojuje a posilňuje tráviaci systém, vyrovnáva hladiny kyselín a podporuje vytváranie prostredia pre zdravé trávenie.

Postupy

Užite DigestZen po jedle alebo na prázdny žalúdok.

DigestZen nie je veľmi užitočný na difúzovanie. Vnútorné užitie, alebo aplikácia priamo na telo sú najlepšie spôsoby ako použiť  DigestZen.

Digestívna zmes (1 kvapka do 120 ml vody funguje skvele)

Bolesť dolného chrbta:  Kvapnite na brucho, postavte sa a pochoďte. Ak bolesť chrbta prestane, je možné, že mali dlhodobú zápchu. Pijú vodu? Alebo kávu? Káva je protikladom vody. Nízkxy príjem vody spôsobuje zápchu. Začnite s  GX Assistom, pite vodu, používajte Digest Zen.

Upchatie dutín:  DigestZen na koniev nosa ak Breathe  Mäta nezabrali.

Zlé trávenie: DigestZen na zápästia.

DigestZen aplikovať na brucho a na zápästia pri nevoľnosti, veľmi zlom trávení, zvracaní, hnačke,kŕčoch, otrave jedlom, kyselinovom refluxe, pálení záhy, plynatosti, nafukovaní, kolike (u malých bábätiek na chodidlá),

DigestZen užitý pred každým jedlom zlepšuje trávenie a potláča  množenie kvasiniek v žalúdku, odstraňuje cirkuláciu plesní, upokojuje kyselinovú reakciu na jedlo, a pomáha pri eliminácii parazitov, redukuje kyseliny a zápal tkanív, ktoré s ňou prichádzajú do kontaktu, aby pomohli systémom, aby sa navrátili k prirodzenému stavu vynikajúveho zdravia.

DigestZen aplikovaný na čelo pomôže proti nádche a upchatia z infekcie dutín, pri aplikácii pozdĺž nosa a na líca môže uvoľniť ešte viac zahliehenia.

DigestZen aplikovaný na spodky chodidiel a dlane môže pomôcť ľuďom  zbaviť sa voľnopredajných liekov proti kyseline. Stimuluje dobré trávenie a pomáha pri vstrebávaní živín z jedla.  DigestZen ap likovaný na brucho môže pomôcť proti sezónnym alergiám.

Zotavovanie sa z chrípky: 1 kvapka DigestZenu v teplej vode vytvorí skvelý upokojujúci čaj, keď sa zotavujete pochrípke, alebo po prílišnom cestovaní, pomáha telu dostať sa naspäť do rovnováhy.

DigestZen 3 kvapky, Medovka 2 kvapky, Levandula 2 kvapky, Oregano 2 kvapky v kapsuli 2 krát denne sa odporúča keď sa vraciate z čerstvo zaplavenej oblasti (hurikán, alebo povodeň, kde sa po povodni mohla vytvoriť plieseň)…na elimináciu plesní ktoré by ste mohli vdýchnuť, alebo zjesť zo vzduchu.

Vred: Dr. Hill odporúča DigestZen, Oregano a Citrónovú trávu v kapsuli 3-4 krát denne na vyliečenie vredu a vybalancovanie H-Pylori, ktoré ho mohli spôsobiť.

Kolika: DigestZen 3 kvapky, Levandula 2 kvapky, Čajovník 2 kvapky

Bolesti hlavy: Na bolesti hlavy spojené s chrípkou, nádchou., kašľom alebo infekciou dutín aplikujte DigestZen na chodidlá, obzvlášť na veľký palec a na kosti za uchom (pri veľmi citlivej pokožke môžete rozriediť s kokosovým olejom) na body bolesti hlavy na dlaniach a zápästiach.

Kvasinky: Niekedy pri aplikácii DigestZenu na brucho prvých niekoľko krát sa u ľudí, ktorí začínajú používať esenciálne oleje môžu na bruchu vyhodiť malé vyrážky, čo sú iba kvasinky, ktoré už boli prítomné v systéme a tieto úžasné čisté oleje ich uvoľnili cez kožu. Prestaňte používať na oblasť brucha a iba ho užívajte vnútorne, alebo aplikujte na chodidlá.

Bolesti pri menštruácii a zápcha: DigestZen 3 kvapky, Whisper 3 kvapky, Majoránka 3 kvapky – natrite na oblasť brucha, kde mate kŕče podľa potreby—pred spaním keď chcete aby sa vám uľavilo môžete použiť  DigestZen  ako čípky (do capsule s panenským kokosovým olejom) 20 kvapiek DigestZen  1 lyžica kokosového oleja na upokojenie zvracania a črevných problémov.

DigestZen sa môže použiť pri opuchoch, pri odstraňovaní parazitov z čreva a kvasiniek z tráviaceho systému.

Reumatická horúčka: DigestZen aplikujte na hrudník po rozriedení 4-5 krát denne. Počaas zotavovania vynechajte mliečne výrobky a biely cukor.

Ranná nevoľnosť: Rieďte s kokosovým olejom a masírujte na vonkajšie ucho jemne a pite veľa vody.

Vyrážky Soľ do kúpeľa alebo ovsené vločky s Digest Zenom do vane a nechať vysušiť.

Bez žlčníka:  Prestaňte používať Prilosec a použite 2 kvapky DigestZen vo vode a vypite.  KeĎ vysadíte lieky trvá to 3 dne pred tým, než budete mať nepríjemný kysyelinový reflux.Je to efekt praku.  Aplikujte DigestZen na chodidlá a dlane zároveň keď vysadzujete lieky. Pomáha pri prechode.

Cysta (vačok s tekutinou) na pankrease:  Pankreas sa pomaly ničí a pomaly znovu buduje.  6 mesiacov na EAT & Be Lean.  2 kvapky DigestZenu vo vode pred kažýdým jedlom. Vynechajte pomarančový džús. Má priveľa kyseliny.  Pamôtajte že divoký pomaranč je z kôry, nie z dužiny.

 

Podobné články