fbpx

Synergické čakrové esencie

Chceli by ste si pritiahnuť všetko, čo chcete vo svojom živote? Posilniť vzťahy, lásku, hojnosť, sebavyjadrenie, intuíciu, či napojenie na vyššie vedomie? Alebo cítite nedostatok životnej energie, máte zdravotné problémy, opakujúce sa virózy, a cítite, že niekde musí byť odpoveď na vaše problémy.

Matka príroda má odpovede na mnohé z toho, čo v tomto fyzickom svete zažívame. Esenciálne oleje, ako čistá esencia z rastlín, môže pomoc a ochranu poskytnúť aj nám.

Stáročia starý spôsob ako zlepšiť svoje zdravie a celkovú pohodu je prostredníctvom balancovania energetických center – čakier. Použitie éterických olejov môže pomôcť takú rovnováhu dosiahnuť. Je to ako keby sme do našich center dodali “vitamíny”. Éterické oleje naše telá posilnia a pomôžu blokovaným, alebo nevyrovnaným čakrám, aby sa zotavili.

Patogény majú nízko vibrujúce frekvencie a negatívmy stav mysle tiež dokáže znížiť frekvenciu človeka (Dr. Hill). Keď používame esenciálne oleje, používame najvyššie frekvencie zo všetkých merateľných substancií. Tie sú potom na našej strane, aby nám pomohli, obnoviť rovnováhu.

Túto techniku sa môže naučiť úplne každý.

Ale najprv si zopakujme, čo sú čakry. Čakry sú energetické centrá umiestnené na našom tele. Máme sedem hlavných čakier, ktoré sú umiestnené pozdĺž chrbtice až ku korune hlavy. Sú zodpovedné za smerovanie toku energie v našom tele. Naše čakry sú buď otvorené, alebo zavreté, v závislosti na našom mentálnom, fyzickom a duchovnom stave v danom čase.

Všetky pocity a všetky naše zmysly sú prepojené s rôznou čakrou. Každá čakra je prepojená s rôznymi časťami endokrinného systému. Keď prežívame stres, alebo iné vplyvy prostredia, čakry sa môžu zablokovať, čo spôsobí, že prirodzená energia nášho tela musí ťažšie pracovať. Blokované čakry sa môžu preukázať na fyzických, emocionálnych ,alebo duchovných potiažach. Udržiavanie čakier v otvorenom a vyrovnanom stave pomáha našim energiám správne tiecť a môže nám pomôcť udržať si zdravie.

Je 10 synergicky namiešaných zmesí, ktoré sme dali do Balíčka na Balancovanie čakier.

Balíček na balancovanie čakier zahŕňa:

 1. 15 ML zmesi AromaTouch® obsahuje bazalku, cyprištek, majoránku, mätu, a levandulu.
 2. 15 ML zmesi On Guard™ obsahuje divoký pomaranč, klinček, škoricu, eukalyptus, a rozmarín.
 3. 15 ML zmesi Elevation™ obsahuje lavandin, tangerine, elemi, citrónovú myrtu, melissu, ylang ylang, osmanthus, a santalové drevo.
 4. 15 ML zmesi Serenity obsahuje levandulu, sladjkú majoránku, harmanček rímsky, ylang ylang, santalové drevo, a vanilku.
 5. 5 ML zmesi Whisper™ obsahuje ružu, jazmín, bergamot, škoricu, cistus, vetiver, ylang ylang, kakao, vanilku, santalové drevo, a pačuli.
 6. 15 ML zmesi Breathe obsahuje vavrín, mätu, eukalyptus, čajovník, citrón ravensaru a kardamón.
 7. 15 ML zmesi DigestZen® obsahuje zázvor, mätu, estragón, fenikel, rascu, koriander, a aníz.
 8. 15 ML zmesi Citrus Bliss obsahuje divoký pomaranč, citrón, grapefruit, mandarínku, bergamot, tangerínku, klementínku, a vanilku.
 9. 15 ML zmeis Balance obsahuje smrek, ružové drevo, kadidlo, a vratič.
 10. 15 ML zmesi Purify obsahuje citrón, limetku, borovicu, citronelu, čajovník, a cilantro.

Balíček tiež obsahuje inštrukcie krok po kroku, aby vás previedli procesom balancovania čakier, rovnako ako aj iné spôsoby, ako použiť tieto zmesi pre svoje zdravie.

V prípade objednania tohto balíčka môžete získať aj bezplatnú konzultáciu a poradenstvo v oblasti balancovania čakier, zdravia a wellness.

 • Veľkoobchodná cena tohto balíčka je 302.40 eur + 24 eur registračný poplatok
 • Maloobchodná cena je 399,90 – objednať si ho môžte tu.

Podobné články