fbpx

3 cesty v doTERRA


3 cesty doTERRASú tri cesty po ktorých sa môžete v doTERRA vydať. Keď sa rozhodnete zaregistrovať sa do  doTERRA,  v krátkosti si s vami porozprávame, aby sme zistili, ktorá cesta je pre vás ta správna. Nie je žiadny dôvod ani tlak, aby ste boli niečím, čím nie ste. Máme veľmi radi všetky tri skupiny členov  doTERRA. Chcem sa uistiť, že vás vo svojom time umiestnim do skupiny, ktorá je najlepšia pre vás, tak, aby ste mohli dostať úroveň vzdelávania, povzbudenia a podpory, ktorú potrebujete, aby ste používali oleje pre svoje zdravie a ozdravné ciele.

VAČŠINA ľudí patrí do skupiny lojálnych zákazníkov, ktorých voláme “Používatelia”. Milujú doterácke produkty a používajú ich v každodennom živote. Účasťou na programe vernostných odmien, získavajú zdarma body, ktoré môžu minúť rovnako ako eurá na produkty zadarmo každý mesiac. Každý olej a produkt doTERRA má pridelenú bodovú hodnotu (pv). Vo väčšine prípadov sa cena rovná bodovej hodnote. Môžete získať až do 30% svojej mesačnej objednávky späť v produktových kreditoch. Na získanie produktových kreditov je potrebná objednávka min. 50pv.

NIEKTORÝCH z používateľov doTERRA  to bude prirodzene ťahať  na stranu “Zdielateľov”  To sú takí sociálni motýlikovia, ktorí milujú rozprávať o olejoch a o tom, ako im pomohli. Spoločnosť doTERRA vás chce odmeniť za  váš sociálny vplyv províziami z objednávok ľudí, ktorým ste odporučili  doTERRu. Mnohí zdieľatelia zisťujú, že si zarobia dosť provízií iba tým, že prirodzene robia to, čo by robili aj tak – zdielali s ľuďmi –na to, aby sa im zaplatila ich mesačná objednávka a niekedy aj viac.!

Niekoľko málo  ľudí vidí príležitosť, ktorú doTERRA predstavuje s momentálnou klímou zvyšujúcich sa nákladov na zdravotníctvo, ohľadne vedľajších účinkov farmaceutických produktov a liekov na predpis a zvyšujúcou sa priepasťou medzi farmaceutickým priemyslom a tým, čo naše rodiny potrebujú. Títo ľudia chápu, že doTERRA  prerába a revitalizuje starostlivosť o zdravie, kedy zabezpečuje aby mohol byť liečiteľ v každom domove, ktorý bude mať po ruke bezpečnejšie, lacnejšie, efektívnejšie liečivá prírodnej medicíny, ktoré poskytujú zdravotné výsledky bez  obávaných vedľajších účinkov. Títo ľudia pochopili, že je obrovský rozdiel na trhu medzi doTERRA a nižšou kvalitou esenciálnych olejov, ktoré sú k dispozícii. Títo niekoľkí  rozumejú potenciálu, ktorý je v pomoci ľuďom, aby našli účinky certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktoré dokážu zmeniť život na zdravší a lepší.

Ak je toto VAŠA vízia, potom  ste zrejme  Budovateľ  a mali by sme sa podrobnejšie porozprávať. To , v čo dúfam ja, je že sa pozriete na svoje súčasné ciele a túžby a prídete k rozhodnutiu, že prišiel čas pridať sa, ak ste to ešte neurobili. Vstaňte z lavičky a poďte do hry. Dovoľte nám, aby sme vás mohli podporiť všetkými možnými spôsobmi – vzdelávať, motivovať  aby ste mohli dosiahnuť všetky ciele, ktoré ste si stanovili pre seba a svoju rodinu. Čo je najdôležitejšie pri poskytovaní zdravia a pohody. doTERRA je PRÍRODNÁ zdravotná spoločnosť a je dôležitejšie teraz než kedykoľvek predtým, aby sme ju ponúkli ľuďom ako možnosť.

 doTERRA použivatelia

Pre človeka, ktorý miluje doterácke produkty a rád by získal produkt mesiaca zdarma. Takáto človek získa produkt zdarma každý mesiac tak, že si vždy objedná objednávku vernostných odmien LRP (Loyalty Rewards Program). Môže získať 10% až 30% kreditov na produkty zdarma z každej objednávky v závislosti od toho, ako dlho bol v programe vernostných odmien.

Na získavanie produktových kreditov je potrebná minimálna objednávka  50pv každý mesiac.

doTERRA zdieľateľia

Pre ľudí, ktorí milujú produkty, páči sa im získať produkt mesiaca zdarma a radi by mali dodatočný príjem tým, že sa budú deliť o  doTERRA s inými. Spoločnosť vám chce zaplatiť za hovorenie o produktoch a učenie. Musíte sa kvalifikovať, aby ste získali provízie tak, že budete mať jednu ucelenú  100pv objednávku (alebo vyššiu) každý mesiac. Definícia zdieľateľa je niekto, kto sa zaviaže k nasledujúcemu:

a. 100pv objednávka každý mesiac
b. Venuje doTERRA  aspoň 5 hodín za týždeň
c.naučí sa  používať produkty a podnikateľské nástroje
d. naučí sa ako zdieľať doTERRA s ostatnými

doTERRA budovatelia

Pre  človeka, ktorý miluje tie produkty, rád získa produkt zdarma a chcel by si nahradiť príjem tým, že sa bude deliť a pomôže aj ostatným deliť sa od doTERRu. Definícia budovateľa je niekto, kto sa zaviaže k nasledujúcemu:

a. urobí si 150pv objednávku do 10teho v mesiaci
b.Vloží 20 hodín týždenne do budovania podnikania
c. Kúpi si knihu Modern Essentials (pre ľudí, ktorí nehovoria po anglicky knihy Aromaterapia od A-Z, Aromaterapie pro duši . Igor V. Sakov)
d.Bude robiť aspoň 2 nové kontakty denne (Po- Pia)
e.Nájde 3 budovateľov podnikania
f. Napíše si svoje ciele
g.Bude navštevovať podujatia a školenia

Začíname!

  • Do ktorej skupiny patríte?*
    • Používatelia
    • Zdielatelia
    • Budovatelia

 

Podobné články